آخرین اخبار

10. اسفند 1397 - 14:03   |   کد مطلب: 27803
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی همدان خبر داد
اجرای زنده سفالگری لالجین در نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی
معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان گفت: امسال در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی برند و اجرای زنده سفالگری لالجین در غرفه همدان معرفی شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی خاکسار ظهر امروز در کارگروه تخصصی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در استانداری همدان اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی امسال در تاریخ 23 تا 26 بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

وی در خصوص هدف از برگزاری هر ساله این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه برای به نمایش گذاشتن ظرفیت‌های گردشگری هر منطقه از کشور و برای تبادلات اقتصادی بیشتر در این زمینه برگزار می‌شود.

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان ادامه داد: امسال استان همدان در بخش مقاصد گردشگری آخر هفته گردشگران به همراه 6 استان دیگر کشور در یک سالن اختصاصی در فضایی بالغ بر 300 متر متمرکز بود.

وی گفت: امسال در طراحی مدرن غرفه استان همدان 12 کانتر برای فعالیت شرکت‌های خصوصی پیش‌بینی شده بود و در 5 نقطه از غرفه نیز کلیپ‌های ویژه معرفی استان همدان پخش می‌شد.

خاکسار خاطرنشان کرد: در نمایشگاه صنایع‌دستی امسال برندهای استان و اجرای زنده سفالگری لالجین معرفی شد.

وی بیان کرد: در نمایشگاه امسال نشست اعضای ایرانی جهانگردی و نشست بوم‌گردی حرفه‌ای کشور در غرفه استان همدان برگزار و مورد استقبال عموم قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه