آخرین اخبار

11. اسفند 1397 - 10:52   |   کد مطلب: 27808
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: خانواده ها باید ازدواج آسان را در اولویت بنیان این نهاد قرار دهند و در خانواده ها این فرهنگ ترویج شود | ازدواج دو همجنس باهم طرح ننگین دنیای غرب است که موجب نابودی نسل بشر می شود | اگر جوانان را برای ازدواج آسان کمک نکنیم گناهش به گردن ما است.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: خانواده ها باید ازدواج آسان را در اولویت بنیان این نهاد قرار دهند و در خانواده ها این فرهنگ ترویج شود.

آیت الله غیاث الدین طه محمدی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر همدان افزود: ازدواج سفید که بسیار هم سیاه است خطر براندازی و فروپاشی بنیان خانواده را به دنبال دارد.

وی اظهار داشت: افزایش سن ازدواج، کاهش آن، افزایش طلاق و کاهش فرزند آوری نسل بشر را تهدید می کند.

آیت الله طه محمدی ادامه داد: ازدواج دو همجنس باهم طرح ننگین دنیای غرب است که موجب نابودی نسل بشر می شود.

وی اضافه کرد: اگر بی قیدی و بی بندباری نباشد، جوانان از ازدواج گریزان نیستند و خانواده تشکیل می دهند.

به گفته امام جمعه همدان، امروز غربی ها با دستکاری ژن انسان به دنبال پرورش نسل هایی از جنس داعشیان است.

وی عنوان کرد: جوانان در ازدواج به دنبال وصلت با افراد دارای پست، مقام و ثروت نباشند بلکه ببینند چه کسی می تواند فرزند صالح به دنیا بیاورد و با آن فرد ازدواج کنند.

آیت الله طه محمدی تاکید کرد: ازدواج، دختران و پسران را از ارتکاب به هزار گناه محافظت و حجاب دژ مستحکمی است که از زنان محافظت می کند.

امام جمعه همدان گفت: در دیدار مقام معظم رهبری با مادحین رهبر انقلاب فرمودند" ازدواج آسان را در هیات‌های مذهبی، منبرها و مساجد ترویج کنید" چرا که ازدواج دیرهنگام و سخت، دیر فرزندآوری و ترویج پدیده زشت ازدواج سفید خطر براندازی خانواده را به دنبال دارد.

محمدی با بیان اینکه اگر خانواده نباشد بشریت سقوط می‌کند و غربی‌ها برای نابودی نسل بشر پروژه ازدواج هم جنس‌ها را ترویج کردند، بیان کرد: امروز آمریکا و اروپا با این آسیب ویرانگر رو به رو هستند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در این دیدار تأکید کردند که رسم و رسومات غلط را در ازدواج دخالت ندهد، بیان کرد: اگر این قید و بندهای دشوار مقابل جوانان جامعه نباشد ازدواج آنقدر سخت نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر اینکه دشمن به دنبال از بین بردن نسل پاک و تحمیل نسل شیطانی به جامعه است، خطاب به پدران و مادران و مسئولان گفت: اگر جوانان را برای ازدواج آسان کمک نکنیم گناهش به گردن ما است.

نماینده ولی فقیه در همدان اظهار داشت: تامین جهزیه توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برای نیازمندان یکی از کار های نیک این نهاد محسوب می شود.

*بیانیه «گام دوم انقلاب» برای اصلاح بودجه اهگشا است
امام جمعه ملایر گفت: بخشی از بیانیه «گام دوم انقلاب» رهبر معظم انقلاب که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خطاب به ملت ایران ارایه شد، اصلاح بودجه راهبردی و راهگشا است.

حجت الاسلام محمدباقر برقراری در خطبه های نماز جمعه ملایر در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: یکی از رهنمودهای معظم له در این بیانیه بودجه بندی معیوب و نامتوازن است که باید ساختار بودجه توسط مسئولان اصلاح شود.

وی با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب اقتصاد را یک نقطه کلیدی و راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کرده اند افزود: برای رفع مشکلات اقتصادی کشور و عیب های بودجه نامتوازن که کشور با آن مواجه است، باید چاره اندیشی کرد.

امام جمعه ملایر با بیان اینکه حدود 84 درصد از کل بودجه یک سال کشور در اختیار دولت است بیان کرد: هیات دولت درباره بیانیه «گام دوم انقلاب» بیانیه صادر کرد که باید برای حل مشکلات اقتصادی و بودجه ای کشور به این بیانیه عمل کند.

به اعتقاد حجت الاسلام برقرای دشمنان در تلاش هستند با آنچه که وی از آن به عنوان ایرادات و موانع گروه ویژه اقدام مالی عنوان می کند، جلوی دور زدن تحریم ها را بگیرد و طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب این اقدامات همه توطئه است.

خطیب جمعه ملایر استعفای «محمدجواد ظریف» در شرایط کنونی کشور را به صلاح ندانست و بازگشت وی را بهترین اقدام برشمرد و افزود: در سفر رییس جمهوری سوریه به ایران که هشت سال نظام اسلامی با شجاعت در مقابل داعش ایستاد، تمامی مسئولان باید به استقبال وی می رفتند.

حجت الاسلام برقراری همچنین از مسئولان کشوری درخواست کرد: برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اقدامی اثرگذار انجام دهند و جلوی افزایش بی رویه قیمت ها و گرانی ها را بگیرند.

وی خواستار حضور پرشور مردم در جشن نیکوکاری و کمک به نیازمندان همزمان با فرا رسیدن عید نوروز شد و گفت: همه با هم تلاش کنیم نیازمندان و محرومان نیز در این شادی ها و جشن ها سهیم باشند.
انتهای پیام
 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه