آخرین اخبار

19. اسفند 1397 - 21:16   |   کد مطلب: 27862
استاندار همدان با صدور پیامی از زحمات و خدمات ماندگار و ارزشمند حضرت آیت الله طه محمدی در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان تقدیر کرد و گفت: خدمات امام جمعه همدان برای همیشه در اذهان مردم باقی می ماند.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایرنا  روز یکشنبه روابط عمومی استانداری همدان سید سعید شاهرخی در این پیام با تقدیر از 15سال خدمات ماندگار امام جمعه همدان آورده است: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق بزرگی است و فرصت خدمت به مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین استان همدان توفیق مضاعف دیگری است که باید خداوند متعال را برای این فرصت شاکر بود.
استاندار همدان در این پیام آورده است: مدت زمان حضور حضرت آیت الله طه محمدی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، یکی از بهترین دوران خدمت رسانی به مردم استان و انجام کارها و خدمات بزرگی بود که برای همیشه در اذهان مردم آگاه باقی خواهد ماند.
شاهرخی در ادامه این پیام می افزاید: در سالهای اخیر فضای استان در سایه وحدت و همدلی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان به گفتمان کار و تلاش برای توسعه استان تبدیل شد؛ و همه مجموعه‌ ها با کمترین حاشیه در کنار هم برای کمک به توسعه پایدار استان گام برداشتند که این موفقیت‌ها در سایه مدیریت عالم روحانی و فیلسوف گرانقدر حضرت آیت الله طه محمدی میسر شد که همیشه بر تقویت وحدت و همدلی و خدمت رسانی بیشتر به مردم این دیار کهن تاکید داشته‌ اند.
استاندار همدان با آرزوی توفیق برای این روحانی اندیشمند و وارسته ابراز امیدواری کرد: آیت الله طه محمدی همچون گذشته برای ترویج فرهنگ ناب اسلام محمدی و آموزه های دینی موفق و پیروز باشند.
گفتنی است، آیت الله غیاث الدین طه محمدی روز جمعه گذشته در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با مردم این شهر خداحافظی کرد.
آیت الله طه محمدی از روحانیان با سابقه در انقلاب و دفاع مقدس است که بعد از ۳ دهه امامت جمعه در شهر فامنین از سال ۸۳ با حکم رهبر معظم انقلاب نماینده ولی فقیه در استان همدان شد.
وی در دوره چهارم و پنجم مجلس خبرگان رهبری نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری است.

انتهای پیام /

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه