آخرین اخبار

20. اسفند 1397 - 9:38   |   کد مطلب: 27864
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طرح سلامت نوروزی از امروز آغاز شده و تا 20 فروردین سال آینده ادامه دارد.

به گزارش بهارانه، لیدا رفعتی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: تیم های سلامت نوروزی اقدام به رصد وضعیت سلامت در اماکن حساس می کنند.
وی اضافه کرد: مهمترین اولویت معاونت بهداشتی بررسی وضعیت عرضه غذا در مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن بین راهی، مجتمع خدمات و رفاهی است.
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی همدان ادامه داد: همچنین وضعیت سرویس های بهداشتی بوستان ها، اماکن گردشگری و پایانه‌های مسافربری در ایام نوروز بازدید و بررسی می شود.
رفعتی بیان کرد: بازرسان بهداشت محیط در بازرسی اماکن حساس از تجهیزات پرتابل سنجش و نمونه برداری از آب ، مواد غذایی و سطوح برای بررسی وضعیت بهداشتی استفاده می کنند.
وی اظهارداشت: سامانه تلفنی 190 برای انعکاس شکایت های مردمی پیش بینی شده است و پس از تماس شهروندان شکایت آنها در سامانه ثبت شده و کارشناسان آنلاین این شکایت را مشاهده و پیگیری می کنند.
260 بازرس حدود 16 هزار واحد صنفی این استان را در قالب اجرای طرح سلامت نوروزی بازرسی و ارزیابی می کنند.
روز گذشته مانور سلامت نوروزی با حرکت از معاونت بهداشتی دانشگاه به سمت چهار راه خواجه رشید، آرامگاه بوعلی، خیابان پاستور، میدان شریعتی، چهار راه خواجه رشید، بلوار آیت‌الله کاشانی و میدان فلسطین برگزار شد.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه