آخرین اخبار

22. اسفند 1397 - 11:29   |   کد مطلب: 27876
ضمیر گفت: توزیع میوه دولتی در غرفه های توزیع میوه نوروزی در ٤٢ نقطه شهر از ٢٥ اسفند ماه مطابق نرخ مصوب در ستاد تنظیم بازار آغاز به عرضه میوه خواهند کرد.

به گزارش بهارانه، "وحید علی ضمیر" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در همدان گفت: میوه شب عید با کیفیت و قیمت مناسب بدون هیچ کم و کاستی عرضه می‌شود، بنابراین تمامی تدابیر لازم برای این بخش از سوی شهرداری با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه مربوطه و تعاون روستایی اندیشیده شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان افزود: از محل های عرضه میوه در طی ایام نوروز توسط تیم بازرسی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی به همراه نمایندگان اتاق اصناف و تعزیرات، نظارت و بازدید مستمر بعمل می آید، لذا از شهروندان عزیز درخواست می گردد در صورت مشاهده هر گونه تخلف و موارد مشابه، موضوع را جهت پیگیری با سامانه تلفنی ۱۳۷ در میان بگذارند.

وی ابراز داشت: همچنین سازمان ساماندهی مشاغل شهری با ایجاد غرفه هایی در سطح شهر از ١٥ اسفند ماه جهت عرضه محصولات شب عید مانند ماهی قرمز و سبزه، فضای شهر را نوروزی کرده است.

وی تصریح نمود: فروشگاه های شهروند کد ٤، ٢،١، ٦با طرح ویژه عرضه کالا های اساسی و گوشت قرمز و مرغ منجمد با قیمت دولتی و اعمال تخفیف ١٥ درصدی در اجناس در تامین نیاز شهروندان جهت خرید فعال است.

پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه