آخرین اخبار

23. اسفند 1397 - 11:50   |   کد مطلب: 27881
در سند جدید تحول، تعالی و آینده‌ نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی و آموزش درست ورزش کردن به عنوان یک اصل و مبنا مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش بهارانه، هادی سبزواری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سند تحول، توسعه و تعالی ورزش‌های همگانی برای نخستین بار امسال در کشور اجرایی شد.
وی خاطرنشان کرد: راهکارها و برنامه ‌های این سند امسال در قالب 14 طرح اجرا و بر اساس سند تحول ورزش همگانی گزارش‌ها احصا شد.
سبزواری اضافه کرد: در سند جدید تحول، تعالی و آینده‌ نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی و آموزش درست ورزش کردن به عنوان یک اصل و مبنا مورد توجه قرار گرفته است.
رییس هیات ورزش های همگانی همدان یادآور شد: سند تحول و تعالی ورزش های همگانی در قالب 2 جلد کتاب با هفت هزار نفر ساعت کار توسط متخصصان تهیه شده تا چراغ راهی برای توسعه ورزش همگانی باشد و بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب تدوین شده است.
وی افزود: امسال بر اساس ارزیابی فدراسیون ورزش های همگانی کشور که به تازگی اعلام شد، همدان، خراسان شمالی و خراسان رضوی عنوان برترین را در بین استان های کشور کسب کردند.
سبزواری اظهار داشت: همدان هم اکنون پیشتاز در ورزش همگانی کشور است و 23 درصد از جمعیت این استان فعالیت ورزشی دارند.
بر اساس آمارهای موجود هم اکنون 30 هزار ورزشکار به صورت بیمه شده ورزشی و نیز 500 هزار ورزشکار به صورت پراکنده و آزاد در سطح استان همدان فعالیت ورزش همگانی دارند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه