آخرین اخبار

29. اسفند 1397 - 12:31   |   کد مطلب: 27914
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان گفت: در شب گذشته یک جوان ۲۹ ساله همدانی بر اثر حوادث چهارشنبه سوزی و استفاده از مواد محترقه جان باخت.

به گزارش بهارانه، عباس اولیا سمیع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: در شب گذشته یک جوان 29 ساله به علت قرار دادن نارنجک در جیب، دچار آسیب دیدگی شدید شد و  در آخرین ساعات باقی مانده از  سال 97،  در بیمارستان بعثت همدان جان باخت.

وی با بیان اینکه بر اثر حوادث چهارشنبه سوری شب گذشته در استان همدان  90 نفر هم مصدوم شدند، ابراز کرد: 65 نفر از مصدومان به شکل سرپایی درمان شدند.  77.8 درصد از مصدومیت‌ها بر اثر استفاده از مواد محترقه بوده است.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان با بیان اینکه  30 نفر از مصدومان حوادث شب گذشته در رده سنی 29 تا 60 سال بودند، ابراز کرد: 17 مصدوم در سنین 18 تا 29 سال، 38 مصدوم 6 تا 18 سال و پنج مصدوم نیز در سنین زیر 6 سال بوده است.

اولیا سمیع با بیان اینکه بر اثر حوادث دیشب  50  نفر دچار  بریدگی و خراشیدگی و یک نفر دچار قطع عضو شده اند، تصریح کرد: تعداد مصدومان  سوختگی درجه یک 37 نفر،   نفر سوختگی درجه دو، 9 نفر ،  سوختگی درجه سه، یک نفر  و سایر موارد نیز  8 نفر بوده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته هیچ مورد فوتی در استان نداشتیم، عنوان کرد: متاسفانه امسال با وجود همه آموزش‌ها، باز  هم شاهد حوادث ناگوار و مرگ جوان 29 ساله بودیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه