آخرین اخبار

1. فروردين 1398 - 11:35   |   کد مطلب: 27919
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: با توجه به معیشت و اقتصاد مردم بهار برای سال 98 «طرح هر بسیجی یک کارآفرین» را پیشنهاد می‌دهیم که قطعا برای بهبود وضعیت معیشتی موجود مثمرثمر خواهد بود.

به گزارش بهارانه، مهدی هندی‌ورکانه ظهر امروز در آخرین جلسه مجمع عالی بسیج شهرستان بهار در سال ۹۷ با تبیین رویکرد مجمع عالی بسیج گفت: مطالبه‌گری از مسئولان و مسئله‌یابی در شهرستان از مهم‌ترین رویکردهای مجمع عالی بسیج است که پدافند غیرعامل در فضای مجازی با توجه به مسئله‌یابی سال گذشته در دستور کار قرار گرفته است.

وی با توجه به وضعیت موجود جامعه درباره معیشت و اقتصاد مردم افزود: با توجه به وجود ۹۵ کارگاه کسب و کار و اشتغال در زمینه‌های مختلف تغذیه، کشت زعفران، رشته‌بری، قالیبافی، خیاطی، صنایع تبدیلی و دیگر مشاغل، «طرح هر بسیجی یک کارآفرین» پیشنهاد آتی مجمع است که می‌تواند در وضعیت معیشتی موجود مثمرثمر باشد.

رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان در این جلسه با تاکید بر آموزش همگانی در خصوص فضای مجازی گفت: برای سال جدید باید مربی‌هایی را در این زمینه آموزش دهیم  که وارد مدارس و ادارات شده و این آموزش‌ها را انتقال دهند.

روح الله نباتی در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد:در بیانیه گام دوم انقلاب باید مسئله‌مند باشیم و کلی‌گویی‌ها را کنار بگذاریم و به وظایف خود توجه کرده و ظرفیت‌سازی کنیم.

وی ادامه داد: برای عملیاتی شدن عرصه‌های گوناگون باید تلاش کنیم تا عرصه عملیات خود را با گام دوم انقلاب تطبیق دهیم.

در پایان از اعضای مجمع عالی بسیج و مدیر مسئول پایگاه خبری نشاط شهر  و فعال فضای مجازی تقدیر شد.

گزارش: مرضیه کریمی رادپور

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه