آخرین اخبار

2. فروردين 1398 - 11:28   |   کد مطلب: 27927
توجه جدی به تولید، اشتغال و معیشت مردم اصلی ترین دغدغه ها است که برای حل آن باید اهتمام ویژه شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایرنا، حجت الاسلام «حبیب‌ الله شعبانی ‌موثقی» پنجشنبه شب در بازدید از ستاد اسکان مسافران نوروزی همدان با تبریک ایام نوروز، پیرامون نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: غالب شعارهای معظم له در یک دهه گذشته پیرامون مسایل اقتصادی است و با وجود اقدامات و تلاش‌های مطلوبی که در این زمینه صورت گرفته، نواقص و ضعف‌های را داشته است.
وی با بیان اینکه مشکل اصلی کشور مسایل اقتصادی است، بیان کرد: توجه جدی به تولید، اشتغال و معیشت مردم اصلی ترین دغدغه ها است که برای حل آن باید اهتمام ویژه شود.
امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه همه ارگان ها و نهادهای حاکمیتی باید در رونق اقتصادی پرتلاش، هماهنگ و هدفمند باشند، افزود: با اتحاد و همدلی و توجه به ظرفیت های داخلی می توان ضمن رونق تولید، اقتصاد مقاومتی را محقق ساخت.
وی حمایت همه جانبه از تولیدات داخلی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با همدلی و تعامل خوبی که در استان وجود دارد می توانیم در بهبودی مسایل اقتصادی روند روبه رشدی داشته باشیم.
حجت الاسلام شعبانی ضمن ارزیابی ستاد تسهیلات و اسکان نوروزی همدان یادآور شد: خوشبختانه به جنبه‌های مختلف فرهنگی، گردشگری و اقتصادی در این ستاد توجه شده و جای تقدیر و تشکر دارد.
وی اضافه کرد: برپایی غرفه شهدا اقدامی ارزنده و شایسته در ستاد اسکان مسافران نوروزی بود و نشان می دهد همه ما در برخورداری از رفاه و آرامش مدیون رشادت ها و جانفشانی شهدا هستیم.
ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی همدان با فعالیت بیش از 20 نیروی انسانی در مجتمع فرهنگی عین القضات همدانی دایر شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه