آخرین اخبار

15. فروردين 1398 - 13:38   |   کد مطلب: 28003
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی همدان اعلام کرد: سامانه جدید بارشی از روز جمعه 16 فروردین آسمان این استان را فرا می گیرد و بر این اساس شاهد افزایش ابر، در برخی از ساعات رگبار و رعد برق و در ارتفاعات ریزش برف خواهیم بود.

به گزارش بهارانه، شهرام حکیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه میزان بارش های در مناطق غربی و جنوب بیشتر است اضافه کرد: شدت بارش ها از روز دوشنبه هفته آینده به بالاترین حد خود می رسد هر چند قدرت این سامانه به مراتب ضعیف تر از سامانه بارشی قبلی است.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی همدان افزود: هنگام فعالیت این سامانه بارشی دمای روزانه هوا بین 2 تا پنج درجه سانتیگراد کاهش می یابد با این وجود دمای صبحگاهی و کمینه، اندکی افزایش می یابد.
حکیمی بیان کرد: وضعیت آب و هوای همدان در 24 ساعت گذشته گویای این است که شهرستان ها ملایر، نهاوند و اسدآباد با 14 درجه بالای صفر گرمترین و گل تپه کبودراهنگ با صفر درجه سردترین نقطه همدان بوده است.
وی اضافه کرد: دمای هوای همدان بین 2 تا 12 درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده و برای بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و احتمال رگبار با بارش پراکنده پیش بینی می شود.
 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه