آخرین اخبار

15. فروردين 1398 - 13:43   |   کد مطلب: 28005
مسوول بهداشت محیط حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان همدان خبر داد
جمع‌آوری 625 کیلوگرم موادغذایی فاقد صلاحیت مصرف در همدان
مسوول بهداشت محیط حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان همدان از جمع‌آوری ۶۲۵ کیلوگرم انواع موادغذایی فاقد صلاحیت مصرف و غیر بهداشتی در همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، حسین خالقی‌مجد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به بازرسی از مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی طی روز گذشته در شهر همدان اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته 625 کیلوگرم انواع موادغذایی فاقد صلاحیت مصرف و غیر بهداشتی جمع‌آوری شد.

وی با بیان اینکه موادغذایی غیرقابل مصرف نظیر مرغ شکم پر پخت نشده، خیارشور، فلافل خام، دوغ، عسل و نوشیدنی‌های گازدار از سطح عرضه جمع‌آوری شد گفت: برای یک فلافل‌فروشی اخطار تعطیلی صادر شد.

مسوول بهداشت محیط حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان همدان بیان کرد: برای یک نانوایی، دو بستنی‌فروشی، آبمیوه‌فروشی و یک اغذیه‌فروشی نیز اخطار صادر شد.

وی با اشاره به پلمب 6 مرکز متخلف و ارجاع پرونده متخلفان به مراجع قضایی طی روزهای گذشته گفت: صدور اخطاریه بهداشتی برای 23 مرکز متخلف نیز انجام شد.

مسوول بهداشت محیط حرفه‌ای مرکز بهداشت شهرستان همدان با بیان اینکه طرح سلامت نوروزی همچنان ادامه دارد افزود: هدف ما تامین سلامت مردم همدان و مسافران است و با متخلفان برخورد جدی خواهیم داشت.

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه