آخرین اخبار

18. فروردين 1398 - 14:03   |   کد مطلب: 28022
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان خبر داد
خسارت 5.2 میلیاردی سیل به خطوط انتقال گاز همدان
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با بیان اینکه سیل 5.2 میلیارد تومان خسارت به تأسیسات گازرسانی استان وارد کرده است، گفت: در سیل اخیر 5.2 میلیارد تومان خسارت به تأسیسات گازرسانی استان همدان وارد شده است.

به گزارش بهارانه، عبداله فیاض در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه تمامی شهرستانهای استان همدان درگیر سیل بودند، اظهارکرد: بیشترین خسارت وارد شده به تأسیسات و خطوط انتقال گاز در شهرستان نهاوند و فامنین وارد شد اما با این وجود تلاش کردیم گاز هیچ‌یک از شهرستانها قطع نشود.
وی با تأکید بر اینکه خسارت سیل در بخش شبکه اجرایی و خطوط انتقال گاز نمایان شده است، افزود: همچنین در سیل اخیر 2700 انشعاب گاز استان صدمه دیده و به علت فرسودگی منازل روستایی علمک‌ها آسیب دیده است.
فیاض از کاهش مصرف گاز در همدان خبر داد و گفت: در روز گذشته میزان مصرف گاز در همدان به 12 میلیون مترمکعب رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد کاهش یافته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان خاطرنشان کرد: در مجموع در پایان هفته گذشته 51.8 میلیون مترمکعب گاز در استان همدان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7.6 درصد کاهش داشته است.
وی ادامه داد: در روزهای منتهی به هفته گذشته جایگاه‌های CNG استان همدان یک میلیون و 475 هزار مترمکعب گاز مصرف کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 36 درصدی دارد.
فیاض با اشاره به مصرف 5 میلیون مترمکعبی گاز در نیروگاه شهید مفتح همدان، بیان کرد: در روزهای گذشته نیروگاه شهیدمفتح همدان 5 میلیون و 727 هزار مترمکعب گاز مصرف کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش 46 درصدی مواجه بوده است.
انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه