آخرین اخبار

27. فروردين 1398 - 10:13   |   کد مطلب: 28068
دبیر رویداد «ایده پارک» پارک علم و فناوری همدان ازبرگزاری بیست و هفتمین ایده پارک با موضوع کسب و کار خانگی برای نخستین بار در شهرستان بهار خبر داد و گفت: 162 واحد فناور در پارک علم و فناوری همدان مستقر است.

به گزارش بهارانه، حامد ازمیری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه بیست و هفتمین ایده پارک با موضوع «کسب و کار خانگی» برای نخستین بار در شهرستان بهار برگزار میشود افزود: این ایده پارک به پیشنهاد فرمانداری شهرستان بهار و سازمان فنی و حرفهای لالجین قرار است روز 11 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای آیتالله شیخ بهاری برگزار شود.

وی هدف از برگزاری آن را جذب و حمایت ایدههای جدید و تجاریسازی آنها در زمینه کسب و کار خانگی دانست و با بیان اینکه شرکتکنندگان در آن 30 نفر هستند گفت: از بین آنها 15 ایده برتر انتخاب میشود.

دبیر رویداد «ایده پارک» پارک علم و فناوری استان همدان گفت: رویکرد این ایده پارک ایجاد فناوری اطلاعات و راهاندازی اپلیکیشن ایدههای جدید در زمینه صنایعدستی نوپا در منزل است.

وی با بیان اینکه سال گذشته 9 ایده پارک در شهرستانهای استان همدان برگزار شد خاطرنشان کرد: امسال سیاست پارک علم و فناوری شرکت گسترده شهرستانهای استان در ایده پارکهاست.

ازمیری با اشاره به اینکه بیشترین ایده پارکها در سال گذشته در شهرستانهای رزن، ملایر، نهاوند، اسدآباد و همدان برگزار شد خاطرنشان کرد: قرار است امسال این ایده پارکها در شهرستانهای بهار، فامنین، کبودراهنگ و اسدآباد برگزار شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 162 واحد و شرکت فناور در پارک علم و فناوری استان همدان مستقر شده که 12 شرکت آن سال گذشته به این تعداد اضافه شده است.

دبیر رویداد «ایده پارک» پارک علم و فناوری استان همدان بیان کرد: بیست و ششمین رویداد ایده پارک با موضوع «کسب و کار فردای من» در تاریخ 28 فروردین ماه در شهرستان تویسرکان برگزار میشود.

وی تصریح کرد: این ایده پارک با هدف جذب ایدههای برتر قرار است در سالن همایش هلال احمر این شهرستان به همراه اهدای جوایز و لوح تقدیر به ایدههای برتر برگزار شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه