آخرین اخبار

28. فروردين 1398 - 14:18   |   کد مطلب: 28073
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: سال گذشته خیران همدان 6 میلیارد و 200 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه جهیزیه درمان و کمک‌معیشت نیازمندان کمک کردند.

به گزارش بهارانه، جمشید محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه با راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در سطح استان شاهد رفع مشکلات خانواده‌های بی‌بضاعت از طریق خیران همان محل و منطقه هستیم اظهار کرد: در حال حاضر 35 مرکز نیکوکاری با کمیته امداد استان همکاری دارند.

وی افزود: این مراکز نیکوکاری برای رفع مشکلات نیازمندان در بخش‌های کمک معیشت جهیزیه مسکن و درمان فعال هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد همدان با اشاره به اینکه وجود مراکز نیکوکاری در محله و مساجد موجب آگاهی از فرآیند کمک‌های مردمی می‌شود ادامه داد: در همدان مراکز نیکوکاری مسجد مدرس، مسجد میرزاتقی، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان بهار، مسجد جورقان و مسجد ازندریان فعال هستند.

وی گفت: سال گذشته خیران همدان 6 میلیارد و 200 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه جهیزیه درمان و کمک‌معیشت نیازمندان کمک کردند.

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری همدان از سال 92 شروع به فعالیت کردند خاطرنشان کرد: در سال 95 مراکز نیکوکاری 4 میلیارد و 300 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

محمدی توانمندسازی محرومان، کاهش فقر در جامعه و شناسایی نیازمندان واقعی محله و ارائه خدمت به آنها در محل سکونت را از اهداف راه‌اندازی مراکز نیکوکاری دانست و افزود: قصد داریم با استفاده از شیوه‌های نوین الکترونیکی و افزایش مراکز نیکوکاری در استان سطح همیاری و همکاری مردم را افزایش دهیم تا خدمات باکیفیت‌تری به اقشار آسیب‌پذیر ارائه شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه