آخرین اخبار

29. فروردين 1398 - 12:52   |   کد مطلب: 28078
فرمانده پایگاه شهید نوژه همدان گفت: در خدمت مردم بودن و احساس فدارکاری و جانفشانی از خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، امیر سرتیپ دوم خلبان محمد زال بیگی، فرمانده پایگاه شهید نوژه همدان امروز در مراسم روز ارتش ضمن گرامیداشت ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان بیان کرد: داشتن بصیرت و استقامت، رمز ایستادگی نیرو‌ها در جبهه‌ها بوده است.

فرمانده پایگاه شهید نوژه همدان به چند نمونه از خدمات شایان ارتش اشاره کرد و افزود: ایمان و بصیرت، ایستادگی و استقامت، داشتن روحیه ایمان و اخلاق نیک، پایبندی به ارزش‌ها، در خدمت مردم بودن و احساس فدارکاری و جانفشانی از خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: محبوب و در دل مردم بودن، تعلق به مردم داشتن، مورد تکریم مردم بودن، آمیختگی با مردم و در کنار آن‌ها بودن، پیوستگی با مردم از دیگر خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی است که در زمان انقلاب و در زمان بازسازی و در زمان دفاع مقدس نمایان است.

فرمانده پایگاه شهید نوژه همدان در خصوص نقش ارتش در جنگ بیان کرد: در عملیات‌های جنگی پیچیده نقش برجسته ارتش در عملیات‌های دفاع مقدس به خوبی نمایان شد و اکنون نقش برجسته نیرو‌های مسلح در زمان بلایای طبیعی مشخص است.

زال بیگی در پایان ادامه داد: به لطف خداوند نیرو‌های مسلح در کنار مردم خواهد بود تا آن را به دست حضرت مهدی (عج) برساند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه