آخرین اخبار

29. فروردين 1398 - 12:55   |   کد مطلب: 28079
جعفری: جوانان خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهند
خانه صنعت و معدن همدان "کیوان گردان" را بدرقه کرد
مراسم قدردانی و تقدیر از زحمات 6 ساله کیوان گردان مدیرعامل سابق شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان به میزبانی خانه صنعت و معدن همدان و باحضور مدیران و تولیدکنندگان بخش خصوصی برگزار شد | در شرایط حال اقتصادی که به سختی می توان در هر پستی نمره بیست گرفت، اما جوانان باید خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ مراسم قدردانی و تقدیر از زحمات 6 ساله کیوان گردان مدیرعامل سابق شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان به میزبانی خانه صنعت و معدن همدان و باحضور مدیران و تولیدکنندگان بخش خصوصی برگزار شد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به خدمات و تلاشهای مدیر جوان شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت: جوانان باید خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

محمدرضا جعفری در مراسم تقدیر از کیوان گردان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان با بیان اینکه نقش شرکتهای صنعتی در توسعه صنعت کشور بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: وجود شهرکهای صنعتی همواره زیربنایی برای سرمایه گذاری و تولید بوده تا سرمایه گذار با خیال راحت و بدون دغدغه و با قوانین موجود سرمایه خود را به کار گرفته که نتیجه آن اشتغال برای کشور است.

وی ادامه داد: در شرایط حال اقتصادی که بسختی می توان در هر پستی نمره بیست گرفت، اما جوانان باید خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

جعفری به خدمات مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی همدان اشاره کرد و افزود: ایجاد اولین بندر خشک جهان آباد، ایجاد 24 خوشه صنعتی، طراحی و توسعه شهرک صنعتی لالجین و شهرک صنعتی بوعلی 2 و تامین اعتبار 120 میلیارد تومان از بودجه  دولتی برای استان همدان از اقدامات قابل توجه این مدیر جوان بود.

وی همچنین به راه اندازی تصفیه خانه در شهرکهای صنعتی استان، ایجاد ایستگاههای آتش نشانی و ایجاد شهرک صنفی در همدان را از تلاشهای ارزنده گردان نام برد و با قدردانی از وی ادامه داد: در 6 سال مدیریت کیوان گردان در شرکت شهرکهای صنعتی همدان 185 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی انجام شد.

در ادامه نماینده تولیدکنندگان استان همدان گفت: همدانی ها ثابت کردند مردمی خوش بدرقه هستند و از گردان خواست همدان را از موقعیت جدید خود در پایتخت بهره مند کند.

جهانی با اشاره به افزایش 18 برابری نرخ ارز گفت: خوشبختانه طی سالهای اخیر پاویون های استان همدان در نمایشگاههای عراق و روسیه یکی از بهترینها بوده است.

نماینده جامعه خدماتی استان همدان در این مراسم به اقدامات موثر شرکت شهرکهای صنعتی در رونق شهرک صنعتی ویان اشاره کرد و گفت: با آسفالت مسیرهای شهرک صنعتی ویان، حفر چندین چاه و راه اندازی یکی از بهترین تصفیه خانه های کشور در این شهرک صنعتی موجب شد تا سرمایه گذاران راحت تر از گذشته در این شهرک وارد شوند.

وی در پایان گفت: گردان تمامی این خدمات را با دست خالی و روی گشاده انجام داد.

کیوان گردان مدیرعامل سابق شرکت شهرکهای صنعتی استان همدان که در حال حاضر به عنوان مدیرکل برق و انرژی وزارت صنعت و معدن و تجارت خدمت می کند، با قدرددانی از خانه صنعت و معدن همدان به جهت برگزاری این مراسم، بیان داشت: ابتدای کار بنده برای مدت زمان دوماه در شرکت شهرکهای صنعتی همدان مامور به خدمت شدم که این مدت به 6 سال رسید.

وی با بیان اینکه در این سالها تلاش کردیم با ایجاد فضای کار و همدلی از حاشیه سازی به دور باشیم، گفت: اگر توفیقی در اقدامات زیرساختی استان در این مدت حاصل شد نتیجه حمایت و تلاش همکاران در شرکت شهرکها و بخش خصوصی بود.

وی با مقایسه شهرکهای صنعتی فعلی استان نسبت به 27 سال قبل گفت: در شهرکهای صنعتی استان برق از 100 مگاوات به 183 مگاوات، آب از 375 لیتر به 584 لیتر و گاز از 21 به 15 مترمکعب افزایش داشته است.

وی با اشاره به افزایش ایستگاههای آتش نشانی به 8 ایستگاه و 6 خودرو در شهرکهای صنعتی استان و ایجاد شهرک فناوری خدمات و کسب و کار درهمدان اشاره کرد و افزود: 6 تصفیه خانه در کشور به بهره برداری رسیده که 2 مورد آن که مربوط به استحصال پساب است در همدان راه اندازی شد.

گردان با بیان اینکه طی این سالها فضای شهرکهای صنعتی استان به فضایی آبرومندانه تبدیل شد، افزود: شهرک صنعتی جوکار به قطب فروآلیاز ایران تبدیل شد و تاکنون 5 طرح توسط سرمایه گذار خارجی در شهرکهای صنعتی اجرا شد.

وی با اشاره به توسعه نرم افزاری شرکت شهرکهای صنتی نیز گفت: برگزاری کلاسهای تخصصی برای حضور در نمایشگاههای خارجی از جمله روسیه و بغداد و پاویون های اختصاصی همواره تلاش کردیم تا از این فضا برای بهبود تولیدات استان استفاده کینم.

وی به تحریم های ظالمانه امریکا بر عیله ایران اشاه کرد و گفت: سیاستهای مقابله با تحریم در وزارتخانه در حال تدوین است.

مدیرکل برق و انرژی وزارت صنعت و معدن و تجارت در پایان گفت: تلاش می کنم تا جاییکه وظایف بنده اجازه دهد در مجموعه وزارتخانه در خدمت صنعتگران و تولیدکنندگان استان همدان باشم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه