آخرین اخبار

29. فروردين 1398 - 13:00   |   کد مطلب: 28080
اختتامیه نخستین جشنواره ملی دانشجویی نمایشنامه خوانی پرسونا که در روزهای 26 و 27 فروردین ماه در سالن سرو دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد. به گزارش «اتحاد خبر»، در آیین تقدیر از برگزیدگان این جشنواره گروه اجرایی نمایشنامه ی «تنهایی کافکا» از دشتستان موفق به کسب مقام سوم نمایشنامه نویسی ...

به گزارش بهارانه، اختتامیه نخستین جشنواره ملی دانشجویی نمایشنامه خوانی پرسونا که در روزهای  26 و 27  فروردین ماه در سالن سرو دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

به گزارش «اتحاد خبر»، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا در این آیین اظهار داشت: هدف از برگزاری جشنواره پرسونا و جشنواره‌های این چنینی شرکت هنرمندان در آنها است و کسب رتبه و مقام در این گونه جشنواره ها در جایگاه بعدی اهمیت قرار دارد.

 

در آیین تقدیر از برگزیدگان این جشنواره گروه اجرایی نمایشنامه ی «تنهایی کافکا» از دشتستان موفق به کسب مقام سوم نمایشنامه نویسی (مجتبی حیدری)، تقدیر طراحی بروشور (مجتبی حیدری) و مقام برتر صحنه خوانی (متین ظاهری) گردید.

گفتنی است، نمایشنامه ی «تنهایی کافکا» به نویسندگی و کارگردانی "مجتبی حیدری" و نقش خوانی "علیرضا بحرینی زاده" و "مجتبی حیدری" 27 فروردین ماه در نخستین جشنواره ملی دانشجویی نمایشنامه خوانی پرسونا اجرا داشته است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه