آخرین اخبار

22. ارديبهشت 1398 - 12:17   |   کد مطلب: 28217
مدیرعامل سازمان ترافیک شهرداری همدان گفت: 21 پل عابر پیاده در این شهر نصب شده که از این تعداد پنج دستگاه به صورت پل ساده، چهار دستگاه برقی و آسانسور، پنج دستگاه به آسانسور و هفت دستگاه نیز به پله برقی مجهز شده اند.

به گزارش بهارانه، احسان صباغی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همه تجهیزات الکترونیکی و مکانیزه پل‌ها به حس‌ گرهای مختلف مجهز هستند که عده معدودی از شهروندان از این امکانات به درستی استفاده نکرده و به پل‌ها آسیب وارد می ‌کنند.
مدیرعامل سازمان ترافیک شهرداری همدان با بیان اینکه مالک اصلی این تجهیزات مردم شهر هستند، افزود: برخی از شهروندان به اموال عمومی از جمله پله ‌های برقی آسیب وارد می‌کنند به صورتی که سال گذشته برای خرید و تعویض شیشه‌ های حفاظ پله برقی‌های شهر 750 میلیون ریال هزینه شده است.
صباغی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بعضی از این پل‌ها دستخوش تخریب شده یا از کار افتاده‌اند بر این اساس لازم است فرهنگ سازی در نگهداری و حفاظت از آنها صورت گیرد.
وی بر تجهیز پله‌های برقی شهر به دوربین مداربسته تاکید کرد و گفت: می‌توان با استفاده از این دوربین‌ها میزان بهره وری شهروندان از امکانات و تجهیزات نصب شده سطح شهر به ویژه در پل‌های عابر پیاده را دانست.
 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر