آخرین اخبار

23. ارديبهشت 1398 - 11:00   |   کد مطلب: 28220
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه اکیپ های عملیاتی برق استان همدان توانستند حدود 33 روستای زلزله زده استان کرمانشاه را به خوبی پوشش دهند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خیرین ، شیرزاد جمشیدی در همایش مردان مبتکر و بی ادعا که به مناسبت هفته بسیج در شرکت توزیع برق همدان برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: تمام همکاران ما بسیجی هستند و در زلزله اخیر کارهای بزرگی انجام دادند و در کنار نیروهای بسیجی شرکت 6 اکیپ فنی نیز به مناطق حادثه دیده اعزام شدند.
وی با بیان اینکه اکیپ های عملیاتی برق استان همدان توانستند حدود 33 روستا را به خوبی پوشش دهند، افزود: همکاران ما در بحث فنی در دو روز اول حادثه، توانستند بسیاری از مناطق را برقدار کنند.
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برقاستان همدان با اشاره به برخی از برنامه های عملیاتی صنعت برق استان گفت: حمایت از تولید لوازم برقی با راندمان بالا و شرکت های خدمات انرژی، استفاده از چراغ های روشنایی معابر با لامپ کم مصرف و ال ای دی، استفاده از ترانسفورماتورهای کم ظرفیت و کم تلفات، خازنگذاری در شبکه و توسعه فعالیت های طراحی و مهندسی برای بهینه سازی انرژی از جمله این برنامه ها است.
وی استفاده از فناوری های نوین و نصب کنتورهای هوشمند بر چاه های آب کشاورزی را از دیگر برنامه های شرکت عنوان کرد و افزود: افزایش راندمان نیروگاه ها با تشویق بخش خصوصی و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی نیز جزو این برنامه ها است که سومین نیروگاه خورشید 7 مگاواتی در استان به بهره برداری رسیده و 3 نیروگاه دیگر نیز به زودی به بهره برداری می رسد.
جمشیدی در ادامه با اشاره به اقدامات شاخص شرکت ابراز داشت: بازسازی و اصلاح شبکه های فرسوده به منظور جلوگیری از هدررفت انرژی نیز به صورت مدون در حال اجرااست.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه