آخرین اخبار

26. ارديبهشت 1398 - 13:41   |   کد مطلب: 28244
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: سال گذشته نزدیک به 2 هزار و 900 خانواده زیر پوشش این نهاد با خودکفایی از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

به گزارش بهارانه، علی بحیرایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در برنامه های صورت گرفته، تلاش داریم تا با برگزاری دوره های آموزشی، پرداخت تسهیلات و حمایت از خانواده های زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) برای آن ها فرصت شغلی ایجاد کنیم.
وی با اشاره به اینکه 47 هزار و 674 خانواده، به صورت ماهیانه از این نهاد مستمری دریافت می کنند، اظهار داشت: سال گذشته بیش از یک هزار و 143 میلیارد ریال مستمری به خانواده های زیر پوشش این نهاد در استان همدان پرداخت شد.
بحیرایی اضافه کرد: سال 97 نزدیک به 55 هزار خانوار از خدمات تسهیلات کارگشایی، تحصیلی، درمانی و سایر اقدامات حمایتی بهره مند شدند.
وی ادامه داد: 31 هزار و 718 زن سرپرست خانوار زیر پوشش حمایت این نهاد هستند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: تمام خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست می توانند زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار بگیرند.
بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده، حدود 47 هزار خانواده نیازمند شامل 83 هزار نفر به صورت مستمر از کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان خدمات دریافت می کنند.
 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه