آخرین اخبار

4. خرداد 1398 - 11:28   |   کد مطلب: 28311
سرپرست اداره کل ارشاد اسلامی استان در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار نمایشگاه های قرآنی در جامعه، از برابری نمایشگاه قرآنی همدان با نمایشگاه های پایتخت در این حوزه و گسترش آن در شهرستان های استان سخن گفت.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار خبرگزاری موج همدان، علی مرادی نور، سرپرست اداره کل ارشاد اسلامی استان شامگاه دیروز در افتتاحیه نمایشگاه قرآنی در مرکز همایش های قرآنی و بین المللی که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان، شهرداری منطقه 1، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، جامعه فرهنگی قرآنی،  برگزار شد، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه‌داران از حضورش در چنین مکان روحانی، زیبا و مقدسی ابراز خوشحالی بسیار کرد و مطرح کرد:این نمایشگاه با نمایشگاه‌هایی که در پایتخت در این حوزه برگزار می شود، برابری می کند.
مرادی نور با تبریک به مردم همدان و جامعه قرآنی همدان نسبت به نمایشگاه قرآنی حاضر، یادآور شد: حضور پررنگ جامعه قرآنی همواره  موجب افتخار و قوت کشور عزیزمان است .
وی با تشکر از تمام کسانی که در برگزاری این مراسم باشکوه مشارکت داشته اند، اظهارداشت: در این خصوص از سعید خوشبخت ، معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان که جوانی پویا و فعال در مباحث قرآنی و فرهنگی شهر است و همینطور شهرداری همدان تشکر می کنم.
سرپرست اداره کل ارشاد اسلامی استان همدان ضمن اشاره به اقداماتی که ارشاد در حوزه قرآنی انجام می دهد، گفت: این نمایشگاه از جایگاهی ویژه در مقایسه با اقدامات ارشاد در این خصوص برخوردار است و امید که برپایی این دست مراسم در دیگر شهرستان های استان نیز تحقق پیدا کند تا عطر روحانی قرآن کریم بیش از گذشته در استان انتشار پیدا کند.
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه