آخرین اخبار

30. تير 1398 - 11:31   |   کد مطلب: 28651
رئیس هیئت اسکیت استان همدان:
مسابقات استانی اسکیت سرعت در همدان برگزار شد
رئیس هیئت اسکیت استان همدان گفت: مسابقات استانی اسکیت سرعت یادواره مرحومه «پرمون نطقی» از مربیان توانمند این رشته در همدان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، مهدی مجیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات استانی اسکیت سرعت در همدان اظهار داشت: مسابقات استانی اسکیت سرعت با حضور شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند، کبودرآهنگ و رزن در پیست اسکیت عباس‌آباد برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات با عنوان یادواره پرمون نطقی نخستین بانوی استان که در عرصه‌های ملی و فراملی باعث افتخار استان و از مربیان توانمند بود؛ برگزار شد.

رئیس هیئت اسکیت استان همدان بابیان اینکه به دنبال برگزاری این مسابقات در تمامی شهرستان‌ها هستیم، گفت: برای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ اسکیت در میان مردم باید مسابقات این رشته ورزشی در تمامی شهرستان‌های کوچک و بزرگ استان انجام شود.

مجیدی خاطرنشان کرد: در مرحله اول؛ میزبانی این مسابقات به شهرستان‌هایی که زیرساخت ورزش و پیست مناسب داشته باشند داده می‌شود.

وی با اشاره به کلاس‌های تابستانی اسکیت بیان کرد: مدرسه اسکیت استان در سالن تخصصی اسکیت همدان از ابتدای تابستان سال جاری زیر نظر مربیان مجرب هیئت آغاز به کارکرده است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه