آخرین اخبار

9. مرداد 1398 - 11:59   |   کد مطلب: 28729
محسن جهانشیر با اشاره به مصوبه این نشست در خصوص واگذاری پیست اسکی همدان از طریق ماده 27گفت: ماده 27این امکان را فراهم می کند تا این فضاها به سرعت و مشارکت بخش خصوصی تکمیل گردند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری برنا از همدان، جلسه پیگیری اعتبارات ملی سال ۹۸ ورزش و جوانان همدان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و مدیر و کارشناسان دفتر فنی و مهندسی در دفتر خانم دکتر فرامرزیان معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص مصوبات این نشست گفت: در این نشست مصوب گردید بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال به پروژه های عمرانی ورزشی استان همدان اختصاص یابد که این مبلغ نسبت به مشابه سال گذشته دارای رشد ۲۵ درصدی می باشد.

وی افزود:تکمیل و تجهیز 37 پروژه عمرانی ورزشی برای سال 98 مصوب شد که در صورت تخصیص اعتبار 21 پروژه امسال به بهره برداری می رسد.

محسن جهانشیر در ادامه با اشاره به مصوبه این نشست در خصوص واگذاری پیست اسکی همدان از طریق ماده 27گفت: ماده 27این امکان را فراهم می کند تا این فضاها به سرعت و مشارکت بخش خصوصی تکمیل گردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: در این نشست 45 میلیارد ریال تسهیلات نیز در قالب تبصره 19 قانون بودجه سال 98 به سرمایه گذار پیست اسکی همدان تخصیص یافت.

وی با اشاره به جذب 100 صد درصدی اعتبارات ورزش و جوانان استان در سال گفت: در این نشست خانم دکتر فرامرزیان از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان در جذب کامل منابع مالی در سال 97 تقدیر کرد.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه