آخرین اخبار

10. مرداد 1398 - 13:32   |   کد مطلب: 28734
صیادی گفت: اختتامیه سومین دوره جشنواره دین و رسانه،(دوشنبه ۱۴ مرداد ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، «علی‌محمد صیادی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار شبستان در همدان گفت: کرد: اختتامیه سومین دوره جشنواره دین و رسانه، دوشنبه 14 مرداد ماه برگزار می‌شود.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان افزود: سومین دوره جشنواره استانی دین و رسانه در بخش‌های، مقاله، گزارش تحلیلی، گفت‌و‌گو تحلیلی، عکس، فیلم کوتاه داستانی، مستندو کلیپ برگزار شد.

 

صیادی با اشاره به اینکه 607 اثر به دبیرخانه این دور از جشنواره ارسال شد گفت: در بخش مطالب 234 اثر، در بخش فیلم کوتاه و مستند 31 اثر و در بخش عکس 342 اثر به جشنواره ارسال شد که در پایان به نفرات اول تا سوم هر بخش تندیس به همراه جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه علاوه بر تقدیر از 9 اثر برگزیده از رسانه فعال در این حوزه نیز تقدیر خواهد شد اضافه کرد: هدف از برگزاری این جشنواره، جریان سازی در محتوا اخبار توسط رسانه‌های مختلف در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و قرآنی است.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اینکه آثار این دور از جشنواره توسط 9 داور مجرب ارزیابی شد گفت: از برنامه‌های جانبی سومین جشنواره دین و رسانه، برگزاری کارگاه ارتقا سواد رسانه‌ای، با حضور حسن شمشادی، خبرنگار جبهه مقاومت، کارشناس مسائل منطقه و فعال رسانه ای است.

 

گفتنی است محور ها و موضوعات سومین دوره جشنواره دین و رسانه با موضوعات مرتبط با فرهنگ دینی و مذهبی، قرآن و عترت، فصل نیایش(رجب، شعبان و رمضان)، هفته وحدت، ماه محرم، اربعین، اعتکاف، ایثار و شهادت و سبک زندگی اسلامی بود.

 

 

 

 

پایان پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر