آخرین اخبار

18. مرداد 1398 - 11:34   |   کد مطلب: 28783
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در جاده کرمانشاه - همدان یک کشته و سه مجروح بر جا گذاشت.

به گزارش بهارانه، سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این سانحه فوتی ساعت ۹ صبح امروز در نزدیکی روستای آب باریک شهر بهار به علت خستگی و خواب آلودگی راننده رخ داده است.

وی افزود: خستگی و خواب آلودگی راننده منجر به خروج وسیله نقلیه از مسیر اصلی و واژگونی این خودرو شد که در این سانحه دختر پنج ساله به بیرون از خودرو پرتاب شده و جان خود را از دست داد و سه تن دیگر مصدوم شدند.

رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بستن کمربند ایمنی برای کودکان زیر ۱۲ سال ممکن نیست بنابراین مجهز کردن خودرو به صندلی کودک توصیه می شود و این کودک پنج ساله نیز به علت نبستن کمر بند ایمنی از شیشه خودرو به بیرون پرت شده است.

سرهنگ عزیزی اظهار داشت: ۷۸ فقره تصادف فوتی چهار ماهه سالجاری رخ داده که منجر به مرگ ۱۰۳ تن شده است و طبق بررسی های صورت گرفته ۷۰ درصد سوانح فوتی مربوط به سواری بوده است.

وی با بیان اینکه علت ۴۱ درصد سوانح برون شهری همدان بی توجهی به جلو افزود: ۶۰ درصد سوانح رانندگی برون شهری در جاده های اصلی، ۲۳ درصد در راه های فرعی و ۱۷ درصد در راه های روستایی رخ داده است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه