آخرین اخبار

22. مرداد 1398 - 15:43   |   کد مطلب: 28828
بی احتیاطی راننده خودرو و بی توجهی به جلو عامل خروج خودرو از مسیر اصلی و واژگونی آن بوده است.

به گزارش بهارانه، سرهنگ جمشید باقری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: طبق نظر کارشناسان پلیس راه بی احتیاطی راننده خودرو و بی توجهی به جلو عامل خروج خودرو از مسیر اصلی و واژگونی آن بوده است.

وی با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۲۰ جاده همدان - ملایر رخ داد، اظهار داشت: طبق گزارش ماموران پاسگاه آبشینه در این سانحه مادر ۵۰ ساله و فرزند ۳۰ ساله اش مجروح شدند که در پس از انتقال به بیمارستان با وجود تلاش پزشکان، سرنشین این خودرو جان باخت.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن نیز از واژگونی یک دستگاه تراکتور در یکی از جاده های روستایی و مرگ یک تن خبرداد و گفت: روز گذشته خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه رانندگی در محور روستایی قوام آباد به ماموران اعلام شد.

 سرهنگ علی زنگنه ادامه داد: ماموران انتظامی بخش سردرود به محل مورد نظر اعزام و مشخص شد در اثر واژگونی یک دستگاه تراکتور در این منطقه روستایی، راننده در دم فوت کرده است.

وی علت بروز این سانحه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد و اضافه کرد: با توجه به این که این حادثه در جاده روستایی رخ داده است، دهیاران و اعضای شورای معتمد پلیس می توانند در فرصت های مختلف نسبت به رعایت قوانین و تردد ایمن، اطلاع رسانی کنند.

 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه