آخرین اخبار

23. مرداد 1398 - 19:17   |   کد مطلب: 28841
مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان از کمک یک‌میلیارد و 600 میلیون تومانی خیرین همدان به نیازمندان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، عصر امروز مهری مکاری؛ مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان به مناسبت روز خبرنگار در دفتر خبرگزاری حضور یافت.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران متعهد و کوشا، رسالت مهم آگاهی‌بخشی را به نحو نیکو دنبال می‌کنند اظهار کرد: فعالیت ما در کمک به نیازمندان خلاصه می‌شود که خبرنگاران خوبی در این زمینه فعال هستند و در جذب خیرین یاری می‌کنند.

مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه خیرین کمک‌های خوبی را از طریق موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها به نیازمندان دارند گفت: طبق برآورد شعب استان سال گذشته یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان به نیازمندان خدمات ارائه شد.

وی بیان کرد: خدمات شامل ارائه مواد غذایی، جهیزیه، پوشاک، تعمیر منازل، واریز حق ایتام به حساب آنها و مسائلی از این دست بوده است.

مکاری با بیان اینکه خیرین همواره در کمک به نیازمندان یاریگر هستند خاطرنشان کرد: در این شرایط اقتصادی جامعه تصور می‌کردیم خیرین کمک‌های زیادی به نیازمندان نداشته باشند اما خوشبختانه برعکس وضعیت بسیار خوبی را شاهد هستیم. 

 مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان با اشاره به اینکه عید نوروز امسال اقلام غذایی خوبی با کمک خیرین بین نیازمندان توزیع شد گفت: آنها بیش از 60 میلیون تومان به هموطنان سیل‌زده کمک کردند.

وی با بیان اینکه یک نانوایی سیار به منطقه پل‌دختر اعزام کردیم که در آنجا روزانه پخت نان را در برنامه داشتند خاطرنشان کرد: ماه رمضان نیز توانستیم اقلام غذایی خوبی بین نیازمندان استان توزیع کنیم.

مکاری با اشاره به اینکه در سالروز میلاد امام رضا(ع) در شهرستان همدان 25 مورد جهیزیه برای زوجین نیازمند جمع‌آوری شد گفت: این میزان در استان به 70 مورد رسید که بین هر زوج 5 تا هشت قلم توزیع شد.

مسؤول نمایندگی خیریه آبشار عاطفه‌ها در استان همدان با بیان اینکه در تمام شهرستان‌ها جز تویسرکان شعب خیریه آبشار عاطفه‌ها فعال شده است افزود: هنوز در این شهرستان شخص مورد نظر را پیدا نکرده‌ایم، از طریق فرمانداری، دفتر امام جمعه و شورای شهر اقدام شده اما هنوز نتیجه‌بخش نبوده است.

وی با بیان اینکه فردی را برای این سمت می‌خواهیم که بومی منطقه بوده و فرصت کافی برای پیگیری امور را داشته باشد گفت: از آنجا که هنوز نماینده‌ای برای تویسرکان انتخاب نشده، متاسفانه نیازمندان آنجا کمکی را دریافت نمی‌کنند که امیدواریم هرچه سریع‌تر در این شهرستان نیز شعبه‌ای را ایجاد کنیم.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از مریم شهابی باهر مدیر خبرگزاری فارس و زهره عباسی‌صالح خبرنگار این مجموعه قدردانی شد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه