آخرین اخبار

23. مرداد 1398 - 20:17   |   کد مطلب: 28842
مدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: هفته جاری تعداد ۴۱ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۴۴۰ سهم متعلق به ۲۴۵ شرکت در بورس منطقه‌ای همدان معامله شد.

به گزارش بهارانه، علی اسکندری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی هفته جاری بیش از ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش تقریبی ۴۱ هزار  میلیارد ریال در تالارهای بورس اوراق بهادار در کل کشور معامله شد.

وی گفت: در بورس منطقه‌ای همدان هم این هفته تعداد ۴۱ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۴۴۰ سهم متعلق به ۲۴۵ شرکت به ارزش ۱۵۸ میلیارد و ۹۳۷ میلیون و ۶۷۴ هزار و ۷۴۵  ریال مبادله شد.

مدیر بورس منطقه‌ای همدان اضافه کرد: ۵۳ درصد از معاملات این هفته مربوط به خرید سهام و ۴۷ درصد نیز مربوط به فروش سهام بوده است.

اسکندری اضافه کرد: امروز چهارشنبه  شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، ارتباطات سیار ایران و مخابرات ایران بیشترین تاثیرمثبت و شرکت های صنایع شیمیایی ایران، داده گستر عصر نوین و داروسازی دکتر عبیدی بیشترین تاثیر منفی را برشاخص کل بورس داشتند.

وی اضافه کرد: همچنین بانک تجارت، سایپا و فولاد مبارکه اصفهان پربیننده ترین شرکت های بورس بودند.

مدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: شاخص کل بورس در هفته جاری معادل ۲۶۱ هزار و ۳۹۱ واحد بود که نسبت به هفته گذشته ۶ هزار و ۲۲۸ واحد افزایش یافت.

اسکندی گفت: همچنین شاخص کل فرابورس هم با ۹۸ واحد افزایش به رقم ۳ هزار و ۵۱۷ واحد  رسید.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه