آخرین اخبار

25. مرداد 1398 - 19:42   |   کد مطلب: 28867
برگزیدگان بخش فضای مجازی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌های سازمان صداوسیما، روز جمعه در بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی، در آیینی با حضور معاون امور استان‌های این رسانه معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایرنا در حوزه تولید و تامین محتوا، در بخش کاریکاتور «پدرام فرخ نیا» از مرکز چهارمحال و بختیاری برای اثر بازی رایانه ای رتبه نخست را به دست آورد و «مازیار بیژنی» با اثر جان بولتون از خراسان رضوی، شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش پوستر با تقدیر از «فاطمه نیستانی» از خراسان شمالی برای اثر رونق تولید، «سعید ثابت ایمان» از همدان برای اثر رمز پیروزی رتبه نخست را کسب کرد و در بخش اینفوگرافیک «سجاد پورخسروانی» برای اثر تجاوزهای آمریکا از چهارمهال و بختیاری به عنوان نفر اول و «میلاد ایرانپور» برای اثر گازرسانی از مرکز گیلان شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش پادکست «عرفان شهبازی» از گیلان، در بخش میکس، دوبله و دابسمش «مسعود موسوی والا» برای اثر جنگ فوتوشاپی از خوزستان، در بخش نماهنگ «سیدعلی میراللهی» برای اثر مهد شیران از مرکز یزد، در بخش فیلم کوتاه «میثم غفرانی» برای اثر پدر از اصفهان، در بخش موشن گرافیک «عابدین محمدی» برای اثر روزگاری کیش از مرکز کیش و «رحیم کریم زاده» برای اثر شیرین و فرهاد در بخش پویانمایی رتبه نخست را به خود اختصاص دادند.

«آرش بائی» برای اثر ۱۶ آذر از گلستان در بخش پادکست، «علی شهابی» برای اثر آبادانیا از مرکز آبادان، «سامان محمدیان» برای اثر روزهای خوب از مازندران، «مهدی نجفی» از سمنان برای اثر کنارتم هموطن، «حمید خدابخشی» از چهارمحال و بختیاری برای اثر درختکاری و «نقی موسیوند» از همدان برای اثر پر شایسته تقدیر شناخته شدند.

در حوزه توزیع و رصد در بخش پویش ها «مجتبی علی بخشی» از یزد، در بخش پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی «محمود زنده دل» از خراسان رضوی، در بخش وب سایت «سیدامیررضا منافی» از فارس، در بخش رصد «حسین مرادی» از کردستان و در بخش توزیع برنامه های شاخص «محمدحسین ملک زاده» از یزد رتبه نخست را به خود اختصاص دادند.

در حوزه توزیع و رصد در بخش پویش ها «سیدسجاد مدنی» از چهارمحال و بختیاری، در بخش پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی «مجتبی علی بخشی» از یزد، در بخش وب سایت «محمدجواد یلپور» از خراسان رضوی ، بخش رصد «نسرین چریکی» از کهگیلویه و بویر احمد، «ابوذر شاکری» از خراسان شمالی و «سیدسجاد مدنی» از چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش برنامه های تلویزیونی نیز با تقدیر از «معصومه نیکبخت» از مرکز آذربایجان غربی، «ملیحه پاکیاری» از فارس حائز رتبه برتر شد.

دربخش اپلیکیشن و استارت آپ با تقدیر از «محمدرضا زین الدینی» از کرمانشاه، «سیدمهدی حسین زاده» از اردبیل رتبه نخست را به خود اختصاص داد و در بخش تولید نوآورانه «علی نانواباشی» از خراسان جنوبی برای اثر کابوس شن رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

در بخش ویژه «پژمان اسمعیلی» برای اثر لبخند از مهاباد، «مجتبی محمدی» برای اثر اهمیت پژوهش از قم، «حسین مظلوم» از سیستان و بلوچستان برای اثر سیل و «سینا غیجی» از گلستان برای اثر درخواست گوشی حائز رتبه برتر شدند.

بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما با شعار «شبکه‌های استانی، توسعه پایدار؛ رونق تولید» امروز به میزبانی استان خراسان شمالی گشایش یافته که تا یکشنبه ۲۷ مردادماه ادامه دارد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه