آخرین اخبار

27. مرداد 1398 - 14:47   |   کد مطلب: 28882
معاون روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع) گفت: هجدهمین دوره مسابقات نیمه نهایی قرآن خواهران شاغل در سپاه همدان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان، علی اکبر کریم پور با اشاره به تأثیر بی نظیر آیات قرآن در حفظ آرامش روانی گفت: انس با کلام الله وحی انسان را از هیاهوی دنیا دور می سازد و او را به خداوند متعال نزدیک می سازد.

وی گفت: قرآن کریم معجزه بی نظیر پیامبر(ص) ماست که بارها خداوند در آیات مختلف معاندان اسلام را به مبارزه طلبی دعوت نموده اما هیچ کس نتوانسته حتی یک آیه مانند قرآن بیاورد.

کریم پور با اشاره به برگزاری مسابقات نیمه نهایی قرآن کریم خواهران گفت: مرحله مقدماتی این مسابقات در شهرستان ها برگزار شد و افرادی که امتیازات لازم را کسب کردند به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

وی گفت: مرحله نیمه نهایی با حضور ۵۸ نفر از خواهران برگزیده در نمازخانه ستاد سپاه استان برگزار شد که از این نفرات ۴۵ نفر در رشته مفاهیم و ۱۳ نفر دربقیه رشته ها شرکت داشتند و در پایان نفرات برتر برای شرکت در مسابقه نهایی معرفی شدند.

کریم پور گفت: خدیجه اسکندری، مریم ظهوری همت و بتول صوف به ترتیب نفرات برتر در رشته مفاهیم شدند و معصومه آقایی و رویا آقایی نیز در  رشته ترتیل مقام کسب کردند و فهیمه داوند نیز رتبه برتر در حفظ سه جز شد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه