آخرین اخبار

28. مرداد 1398 - 15:33   |   کد مطلب: 28894
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از اعزام یکصد مبلغ بومی به مناطق مختلف همدان در ایام غدیر خبر داد.

به گزارش بهارانه، حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی همدان در ایام غدیر اظهار کرد: در این ایام مجمع‌های مردمی زیر نظر ما برنامه‌های مختلفی را نظیر برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع در پارک‌ها و فضاهای سبز برگزار می‌کنند.

وی افزود: این برنامه‌ها از ابتدای عید قربان آغاز شده و تا بعد از عید غدیر یعنی میلاد امام کاظم(ع) و روز مباهله ادامه خواهد داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه در ایام غدیر تقریباً 100 مبلغ بومی به منطق مختلف استان اعزام شده‌اند افزود: این مبلغان بیشتر تمرکز بر تبیین ضرورت امر ولایت و امامت و نقش امر امامت در جامعه اسلامی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه امسال برنامه‌های ایام غدیر با برنامه‌ریزی دقیق‌تری برگزار می‌شود گفت: در تمام شهرستان چند برنامه متمرکز در پارک‌ها برگزار می‌شود که پیش‌بینی بر حضور جمعیت 2 هزار تا 2 هزار و 500 نفر جمعیت است.

نظیری با اشاره به اینکه در شهرستان همدان چند مراسم شاخص در نظر گرفته شده که عمده برنامه‌ریزی آن توسط جامعه ایمانی مشعر در فضای بیرون برگزار می‌شود افزود: امشب در پارک کنار مسجد سیدالشهدای کوی مدنی برنامه بسیار خوبی برگزار می‌شود.

وی در پایان سخنانش بیان کرد: تمام این برنامه‌ها توسط گروه‌های مردمی با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه