آخرین اخبار

30. مرداد 1398 - 13:27   |   کد مطلب: 28911
دبیر بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، گفت: برگزیدگان جشنواره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش در رشته تئاتر و هنرهای نمایشی به جشنواره بین‌المللی همدان دعوت خواهند شد.

به گزارش بهارانه، مجید قناد در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره کیفیت برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری در آموزش و پرورش، اظهار داشت: حضور این همه هنرمند دانش آموز از سراسر کشور در یک مکان حتما نیازمند برنامه ریزی بسیار دقیق و خوب است که به نظر می‌رسد مدیران جشنواره خوب از پس این کار برآمده‌اند.

وی ادامه داد: امیدوارم تمام دانش آموزان هنرمندی که در جشنواره فرهنگی و هنری حضور دارند بتوانند به خواسته‌های خود دست پیدا کنند و در مهارت‌هایی که دارند موفق باشند چرا که شاید مهمترین خواسته آنها دیده شدن دراین جشنواره است.

دبیر بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در مورد آثار تربیتی جشنواره فرهنگی و هنری گفت: مسلماً همین دور هم جمع شدن دانش آموزان و ارتباط با یکدیگر باعث گفت و گو بین فرهنگ های مختلف و دیدن هنرهای مختلف از شهرهای مختلف کشور می شود و همین موضوع تبادل فرهنگ بین شهرها را به دنبال دارد.

قناد تصریح کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی نشان دهنده تلاش آموزش و پرورش برای اعتلای فرهنگ کشور است و امیدوارم امسال این جشنواره به بهترین وجه برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد:  به عنوان دبیر بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اعلام می کنم تمام برگزیدگان این جشنواره در رشته تئاتر و هنرهای نمایشی در جشنواره بین المللی همدان شرکت می کنند.

این مجری پیشکسوت تلویزیون در مورد بهبود کیفیت و کمیت جشنواره فرهنگی و هنری، گفت: مسئولان باید با دست اندرکاران این جشنواره ارتباط مستقیم داشته باشند و با کمک و هدایت خود آنها مسیر رشد و توسعه را برای این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری در عرصه کودک و نوجوان که آینده‌سازان سازان کشور هستند گام بردارند.

دبیر بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، خاطر نشان کرد: یک درخت هیچگاه خودش به تنهایی رشد نمی کند بلکه نیازمند نگهداری و توجه باغبان است؛ دانش آموزان نیز نهال های کوچک باغ زندگی هستند و مسئولان باید به نیازهای فرهنگی و هنری آن ها توجه کنند تا در آینده شاهد باروری در عرصه فرهنگ و هنر کشور باشیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه