آخرین اخبار

18. شهريور 1398 - 21:25   |   کد مطلب: 29109
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار : باید در برابر دسیسه ها و نقشه های دشمن هوشیار باشیم؛ الان دشمن هزینه برخی از هئیت ها و مداحان ما را تامین می کند و در راستای اهداف خودش قدم برمی دارد و به دنبال تخریب دین، اسلام و روحانیت است و ما خبر نداریم.

به گزارش بهارانه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار سرهنگ بزرگعلی نوری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم به خبرنگار ما گفت : ما نباید کاری انجام دهیم که بدعت گذاری کنیم و شان و منزلت عزاداری ها باید حفظ شود و کار را برای رضای خدا انجام دهیم نه خوشایند دیگران و باید در برابر دسیسه ها و نقشه های دشمن هوشیار باشیم؛ الان دشمن هزینه برخی از هئیت ها و مداحان ما را تامین می کند و در راستای اهداف خودش قدم برمی دارد و به دنبال تخریب دین، اسلام و روحانیت است و ما خبر نداریم.
 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار افزود : در مراسم های عزاداری باید مسئولین هیئت ها بر پخت غذا و ایستگاه های صلواتی نظارت داشته و در مکان هایی نباشد که ایجاد ترافیک کند؛ و آهنگ ها و مداحی های سنتی به هر طریقی باید مجاز و در شان و منزلت مراسم باشد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار با اشاره به تغییر رنگ خودروهای شخصی که از نظر قانون جرم محسوب می شود افزود : با افرادی که خودروی خود را گلی کنند یا برای سالخوردگان و کودکان ایجاد مزاحمت کنند برخورد خواهد شد.
 وی ادامه داد : لباس های مشکی با علائم شیطانی در برخی از مغازه ها وجود دارد که اصناف باید نظارت کنند که خرید و فروش نشود و در هئیت ها نیز مسئولین نظارت داشته باشند تا کسی از اینگونه لباس ها استفاده نکند؛ و تمامی شهروندان می توانند با دو شماره رایگان ۱۹۷ و ۱۱۰ تخلفات را به پلیس اطلاع دهند تا ماموران ما در محل حضور پیدا کنند و در صورت لزوم فرد خاطی را دستگیر کنند.
سرهنگ بزرگعلی نوری اشاره کرد : امنیت کامل و صد در صدی در شهرستان برقرار است و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان نیست و نیروهای ما در تمامی سطح شهر به ویژه در پارک ها و نقاط حساس به صورت محسوس و نامحسوس استقرار هستند.

فردوس نبی پور

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه