آخرین اخبار

25. شهريور 1398 - 15:20   |   کد مطلب: 29181
حجه الاسلام والمسلمین فلاح از اساتید حوزه و دانشگاه گفت: طلاب جوان باید در ساخت دولت، جامعه و تمدن اسلامی نقش آفرین باشند تا بستر تحقق توحید در عمل فراهم شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری کوثر از همدان، نشست بصیری 2 روزه با حضور حجت السلام و المسلمین فلاح جهت تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب و آشنایی خواهران طلبه با اندیشه های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در مدرسه الزهرا(سلام الله علیها) همدان برگزار شد.

آقای فلاح ضمن اشاره به وظایف طلبه انقلابی و مسئولیتهای خطیر این قشر در نشر و تبلیغ اندیشه های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) افزود: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) می فرمایند که «طلاب جوان در ساخت دولت اسلامی و بعد هم جامعه و تمدن اسلامی باید نقش آفرین باشند تا بستر تحقق توحید در عمل فراهم شود».

وی افزود: مسیر حرکت نوین کشور در بیانیه گام دوم انقلاب در سه عبارت جوان سازی، اجتماعی سازی و کار آمد سازی فعالیتها بر مبنای مدیریت علمی تجمیع شده است.

آقای فلاح با اشاره به اهمیت نسل جوان بخصوص طلاب خاطرنشان کرد: جوانان مستعد و انقلابی با همت در عرصه های مختلف علم و پژوهش، معنویّت و اخلاق، اقتصاد سالم، برقراری عدالت و مبارزه با فساد و عزّت ملّی میتوانند به رشد و بالندگی دست یافته و عزتمندی ایران را در عالم فراگیر کنند.

آقای فلاح با اشاره به غفلت مسئولان نسبت به آگاهی دادن به نسل جوان درباره ثمرات و نتایج گام اول انقلاب گفت: باید این ثمرات را که شامل ثبات و امنیّت کشور و تمامیّت ارضی و حفاظت از مرزها، پیشرفت کشور در عرصه‌ی علم و فنّاوری و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی و اقتصادی و عمرانی، مشارکت مردمی را در مسائل سیاسی مانند انتخابات، مقابله با فتنه‌های داخلی، حضور در صحنه‌های ملّی و استکبارستیزی، ارتقای بینش سیاسی آحاد مردم و نگاه آنان به مسائل بین‌المللی، عدالت گستری در تقسیم امکانات عمومی کشور ، افزایش معنویّت و اخلاق را در فضای عمومی جامعه، تبدیل شدن به نماد پر ابّهت و با شکوه و افتخارآمیز ایستادگی در برابر قلدران و زورگویان در جهان است به آنان متذکر شویم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه