آخرین اخبار

5. مهر 1398 - 9:33   |   کد مطلب: 29295
معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: دنیای استکبار از پیشرفت ایران در تمام عرصه‌ها به وحشت افتاده است.

به گزارش بهارانه، حسن برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه دفاع مقدس گنج بزرگی است که باید از آن بهره‌برداری شود اظهار کرد: فرهنگ دفاع مقدس تجربیات ارزشمندی برای ملت بر جا گذاشت که جامعه با تمسک به آن به بلوغ فکری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه این دوران فرصت منحصر به فردی ایجاد کرد که هر چه از آن بهره‌برداری کنیم تمام‌نشدنی است گفت:‌ باید برای موفقیت و پیروزی کشور روی پای خودمان بایستیم زیرا همین مقاومت ما را در دوران جنگ تحمیلی پیروز کرد.

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به تاثیر مهم مقاومت برای رسیدن به پیروزی در همه عرصه‌ها گفت: در مقابل بلوک شرق و غرب و ایادی آنها در منطقه با ایستادگی به موفقیت رسیدیم.

وی با بیان اینکه دشمنان از راه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دنبال این هستند ملت ما را مجبور کنند از آرمان‌های خود کوتاه بیایند اما کورخوانده‌اند افزود: در این جنگ هم با تبعیت فرامین رهبری و مقاومت هوشمندانه و سرافرازانه عبور خواهیم کرد.

برزگر در پایان سخنانش با اشاره به قدرت ایران تأکید کرد: دنیای استکبار از پیشرفت ایران در تمام عرصه‌ها به وحشت افتاده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه