آخرین اخبار

26. مهر 1398 - 21:16   |   کد مطلب: 29455
پیاده روی اربعین نشان عظمت و بزرگی شیعیان است و شرکت در این حرکت عظیم به معنای ادامه قیام حضرت اباعبدالله الحسین و حضرت زینب می باشد.

به گزارش بهارانه، حجت الاسلام حسینی امام جمعه موقت شهرستان بهار و مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در استان همدان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر بهار با گرامیداشت اربعین حسینی گفت: پیاده روی اربعین نشان عظمت و بزرگی شیعیان است و شرکت در این حرکت عظیم به معنای ادامه قیام حضرت اباعبدالله الحسین و حضرت زینب می باشد.

حسینی درادامه به حضور حجت الاسلام ارزنده، امام جمعه شهرستان بهار  در پیاده روی اربعین اشاره کرد و به شرح ویژگی ها و خصلت های بازر وی پرداخت و گفت: شهرستان بهار به خوبی می تواند از این ظرفیت استفاده کند، چرا که وی از جمله ائمه جماعت ولایی و پیگیر است.

امام جمعه موقت بهار همچنین گفت: اطلاعات سپاه پاسداران با عملیات پیچیده موفق به دستگیری روح الله زم که از معاندین نظام است شد و این در صورتی رخ داد که این فرد تحت حنایت سرویس های اطلاعاتی و حفاظتی کشورهای امریکار ، فرانسه و رژیم صهیونیستی بود.

در ادامه  حسینی به بیانات رهبر معظم انقلاب در تقدیر از سپاه پاسداران در دستگیری روح الله زم اشاره کرد و خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با وی و همدستانش شد. / ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه