آخرین اخبار

3. آبان 1398 - 19:50   |   کد مطلب: 29499
امام جمعه شهرستان بهار، در خطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت رحلت رسول گرامی اسلام روز ۲۸صفر را گرامی داشت و تاکید بر گرامی داشتن این روز داشت.

به گزارش بهارانه، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده، امام جمعه شهرستان بهار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار،  با تسلیت رحلت رسول گرامی اسلام روز ۲۸صفر را گرامی داشت و تاکید بر گرامی داشتن این روز داشت.

حجت الاسلام ارزنده در ادامه به برپایی موکب شهرستان بهار به نام آیت الله بهاری در کربلا اشاره کرد و به بیان جزئیات بازدیدش از این موکب پرداخت و گفت: آنچه که از نزدیک شاهد آن بودم بسیار فراتر از حد تصور بنده بود و همه گونه خدمات در این موکب به زائرین حسینی ارائه می شد که این جای بسی تقدیر دارد.

وی همچنین از خدمات ارائه شده در ایستگاه صلواتی آیت الله بهاری در ورودی شهر بهار تشکر کرد و گفت: این ایستگاه نیز خدمات بسیار درخوری به زائرین ارائه می کرد که جای تشکر و تقدیر بسیار از مردمی که خالصانه با کمک هایشان باعث پر رونق شدن آن شدن وجود دارد.

حجت الاسلام ارزنده با تشکر از مردم بهار، لالجین، مهاجران و صالح آباد این مردم را مردمی ولایت مدار و حسینی خطاب کرد و مسئولین موکب بهار در کربلا و بهار و فرماندار که در برپایی این دو موکب زحمات بسیاری کشیدند تشکر کرد.

انتهای پیام/ ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه