آخرین اخبار

15. آبان 1398 - 11:39   |   کد مطلب: 29623
مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالا شهرداری همدان از ساماندهی یک‌هزار و ۷۰۰ خودرو سرویس مدارس خبر داد و گفت: متاسفانه مدیران مدارس همکاری لازم را در ساماندهی سرویس مدارس ندارند.

به گزارش بهارانه، میلاد کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از ساماندهی یک‌هزار و ۷۰۰ سرویس مدرسه در همدان خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته تعداد خودروهای ساماندهی شده یک‌هزار و ۵۰۰ مورد بود.

وی با اشاره به اینکه هر سال وضعیت ساماندهی بهتر می‌شود گفت: متاسفانه مدیران مدارس همکاری لازم را در ساماندهی سرویس مدارس ندارند.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالا شهرداری همدان بیان کرد: امسال حضور پلیس به دلیل برنامه‌های هفته نیروی انتظامی و اربعین حسینی در ساماندهی سرویس مدارس کمتر بود اما بازرسان معاونت تاکسیرانی بازرسی‌های خود را به طور جدی در برنامه دارند.

وی با اشاره به اینکه پلیس همکاری لازم را در ساماندهی این خودروها خواهد داشت تا بتوانیم تعداد را به 2 هزار برسانیم گفت: برخورد لازم با سرویس‌های فاقد برچسب «مدارس» انجام خواهد شد که یا مدارک آنها اخذ می‌شود یا توسط پلیس راهور جریمه می‌شوند.

کریمی خاطرنشان کرد: ۳ هزار و ۵۰۰ خودرو سرویس مدارس در همدان فعال است که سال گذشته یک‌هزار و ۵۰۰ خودرو و امسال تاکنون یک‌هزار و ۷۰۰ خودرو ساماندهی شده‌اند که سعی می‌کنیم تعداد آنها به ۲ هزار مورد برسد.

وی با بیان اینکه چند طرح جدید در معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالا شهرداری همدان پیگیری می‌شود که یکی از آنها برون‌سپاری واحدهای اجرایات است گفت: به مرور این اقدام مهم انجام می‌شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه