آخرین اخبار

16. آبان 1398 - 9:26   |   کد مطلب: 29629
مدیرعامل مجمع معتمدین ولایتمدار و کارآمد محلات همدان گفت: استاندار همدان مشورت‌پذیری کم و ارتباط کمرنگی با اقشار جامعه دارد؛ اگر مشاوران ایشان دلسوز بودند یادآوری می‌کردند می‌شود مدیران کشور را راضی نگه داشت و همزمان به نفع استان خدمت کرد اما به شرط صداقت و همراهی با تمام مردم.

به گزارش بهارانه، مسعود کردلو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به سفر رئیس ستاد انتخابات کشور و دیدار با تعدادی از معتمدین و نمایندگان اقشار مختلف با حضور استاندار خطاب به مدیر ارشد اجرایی استان اظهار کرد: از مرکز کشور مهمان داشتید، مهمان حبیب خداست و احترامش واجب است.

وی با بیان اینکه وقتی مهمانی به یک استان می‌رود مردم به استقبالش می‌روند که این امر نسبت به جایگاه مهمان از فرودگاه تا محل همایش و... متفاوت است گفت: مدیر استان به عنوان بالاترین فرد اجرایی استان باید تمام افراد اعم از معتمدین، احزاب، تشکل‌ها، نهادها و دستگاه‌ها با هر سلیقه‌ای را دعوت کند تا هم مشورت صورت گیرد هم مطالبات را با کمک یکدیگر از مسوول مربوطه بخواهد.

مدیرعامل مجمع معتمدین ولایتمدار و کارآمد محلات همدان بیان کرد: اگر مدیر اجرایی استان، مدیر اجرایی باشد و دلسوز مردم و استان باشد تمام تلاشش برای پیشرفت استان خواهد بود.

وی افزود: اگر مدیر اجرایی سیاسی و وابسته به صندلی باشد با رفتارهای عوام‌فریبانه، اجرای نمایش، اخبار و آمار کذب سعی در خوب جلوه دادن اوضاع به هر دو طرف دارد؛ در یک کلام سعی می‌کند مردم از مدیران کشور دور باشند مگر عده‌ای برگزیده!

کردلو تصریح کرد: جناب شاهرخی مشورت‌پذیری کم و ارتباط کمرنگی با اقشار جامعه دارد؛ اگر مشاوران ایشان دلسوز بودند یادآوری می‌کردند می‌شود مدیران ارشد کشور را راضی نگه داشت و همزمان به نفع استان خدمت کرد اما به شرط صداقت و همراهی با تمام مردم استان.

وی با تأکید بر اینکه معتمدین محلات در جلسه استاندار حضور نداشتند ادامه داد: اگر معتمدی در جلسه حاضر بوده معرفی کنید، عملکردشان را که باعث شده عنوان معتمد به ایشان داده شود را بیان کنید.

مدیرعامل مجمع معتمدین ولایتمدار و کارآمد محلات همدان خاطرنشان کرد: معتمد یعنی معتمد مردم، دستگاه و نهادها نه صرفا معتمد دستگاه دولتی؛ در این بین بیشتر از مدیر استان نمایندگان مردم در مجلس و شورا باید پاسخگو باشند.

وی در پایان یادآور شد: اگر این سفرها بدون حضور مردم واقعی خیر و برکتی هم برای استان داشته باشد به شرط شفافیت در گزارش عملکرد و به دور از آمار و ارقام برای فریب افکار عمومی قابل دفاع است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه