آخرین اخبار

17. آبان 1398 - 17:01   |   کد مطلب: 29644
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: زنی که هنگام رانندگی و خروج از پارک به آمر به معروف آسیب زده بود شناسایی و برای او پرونده قضایی تشکیل شد.

به گزارش بهارانه، حسین بشری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: پس از تماس شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و ارائه گزارشی مبنی بر مصدوم کردن یک طلبه توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری موضوع پیگیری شد.

وی افزود: با توجه به پارک نامناسب وسیله نقلیه توسط یک شهروند و ایجاد مزاحمت برای وسیله نقلیه یک طلبه، وی برای تذکر به این خودرو نزدیک شد که متوجه سگ در داخل خودرو می شود بنابراین نسبت به این موضوع ارشاد و امر به معروف می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی اتنتظامی استان همدان گفت: طبق ادعای شاکی، این زن بدون توجه به توصیه این طلبه هنگام ترک محل به سپر خودروی او برخورد کرد، که طلبه نسبت به این موضوع معترض می شود که این زن به مسیر خود ادامه داده و به پای طلبه نیز حین حرکت آسیب وارد می‌کند.

بشری اظهار داشت: این طلبه به همراه یکی از دوستان خودرو را دنبال کرده و در این هنگام موضوع را نیز به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع می‌دهند.

وی با بیان اینکه این زن در ادامه به یک خودرو نیز برخورد کرده بود ادامه داد: با توجه به ثبت شماره خودرو با استعلام از سامانه پلیس ، ضارب شناسایی شده و در تماس با او درخواست می شود که در کلانتری پلیس حضور یابد.

معاون اجتماعی فرماندهی اتنتظامی استان همدان افزود: با توجه به تمرد فرد از دستور پلیس تماسی نیز با همسر وی برقرار شده و در نهایت فرد ضارب به همراه همسرش در مقر انتظامی حضور می یابند.

بشری اضافه کرد: برای این فرد پرونده قضایی تشکیل و تحویل مرجع قضایی شد همچنین خودروی متهم توقیف و راهی پارکینگ شد که پرونده فردا در دادسرا بررسی می شود.

وی بیان کرد: پس از حضور عوامل انتظامی در بیمارستان مشخص می شود که آسیب جدی به طلبه آمر به معروف وارد نشده هر چند وی اظهار ناراحتی از ناحیه پا می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با بیان اینکه اظهارات شاکی و متهم به دقت بررسی می شود اظهار داشت: نیروی انتظامی از کسانی که برابر با قانون و ضوابط، وظیفه شرعی خود مبنی بر امر به معروف را احیا و اجرا می کنند حمایت می کند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه