آخرین اخبار

25. آبان 1398 - 16:56   |   کد مطلب: 29724
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: این استان سهم بسزایی در تصاحب عنوان قهرمانی کشورمان در مسابقات جوانان جهان داشت.

به گزارش بهارانه، محسن جهانشیر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همدان ۲ نماینده در ترکیب تیم ملی داشت که در تمامی بازی ها به میدان رفتند و ثابت کردند که این استان در ورزش کبدی جزو بهترین ها است.

وی بیان کرد: محمدرضا کبودراهنگی و میلاد جباری نمایندگان همدان در ترکیب تیم ملی بودند و با وجود اینکه برای نخستین بار حضور در مسابقات جهانی را تجربه می کردند، عملکرد درخشانی به نمایش گذاشتند.

جهانشیر خاطرنشان کرد: هر ۲ اهل کبودراهنگ از شهرستان های توابع استان همدان هستند که از دیرباز مهد کبدی به شمار می رود.

وی با تاکید بر لزوم توجه فدراسیون کبدی به شهرستان های مستعد این رشته ورزشی گفت: کبودراهنگ در پرورش ورزشکاران نخبه قطب اصلی غرب کشور به شمار می رود و انتظار داریم فدراسیون توجه جدی به این مهم داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به اینکه علاوه بر این ۲ ملی پوش، ۲ داور این استان قضاوت مسابقات جهانی کبدی را برعهده داشتند، گفت: هر ۲ از داوران بین المللی کبدی هستند که قضاوت های بسیار خوبی را ارایه کردند.

وی با اشاره به اینکه همدان در رده های سنی مختلف جزو بهترین های کشور است، گفت: شناسایی و پرورش استعدادها یکی از مهمترین برنامه ها در رشته کبدی طی سال های اخیر بوده که ثمره آن هم اکنون دیده می شود.

نخستین دوره مسابقات کبدی جوانان جهان روز گذشته با قهرمانی تیم ملی کشورمان به میزبانی جزیره کیش به پایان رسید.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه