آخرین اخبار

25. آبان 1398 - 17:04   |   کد مطلب: 29728
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: در روزهای آینده برف و سرما وارد استان همدان می‌شود.

به گزارش بهارانه، روح الله زاهدی در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: در 24 ساعت آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با بارش پراکنده برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: بارش برف و باران در روزهای دوشنبه و سه شنبه استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و پس از اتمام بارندگی، حداقل دمای هوا 3 درجه سردتر می‌شود.

کاشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان تصریح کرد: از امروز نیز حداکثر دمای استان کاهش می‌یابد. سرمای هوا در روزهای آینده سبب لغندگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی خواهد شد.

زاهدی به وضعیت دمای استان در 24 ساعت گذشته اشاره کرد و ابراز کرد: در این مدت اسدآباد با حداکثر دمای 14 درجه به عنوان گرمترین شهرستان و همدان با حداقل دمای منفی 7 درجه، به عنوان سردترین نقطه استان گزارش شده است.

وی افزود: دمای شهرستان همدان نیز در این مدت بین منفی 7 و 11 درجه سانتی گراد در نوسان بوده است. در روزهای آخر هفته حداقل دمای همدان به منفی 10 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: این کاهش دما و سرما برای این ایام از سال در حد نرمال نبوده و سردتر از نرمال است.

انتهای پیام/ 743/ ت

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه