آخرین اخبار

25. آبان 1398 - 17:06   |   کد مطلب: 29729
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: در هفت‌ماهه امسال حامیان بیش از ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کرده‌اند.

به گزارش بهارانه، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا صیاد زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: حامیان می‌توانند از طریق تمامی خودپردازها و درگاه‌های پرداخت عضو شتاب به‌صورت کارت به کارت کمک‌های نقدی خود را به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کنند.
وی گفت: هم‌اکنون بیش از ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی نیک‌اندیش از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین در استان همدان حمایت می‌کنند.
صیاد زاده بابیان اینکه ۶۸۰۵ هزار یتیم و فرزند محسنین از حمایت این پدران معنوی بهره‌مند می‌شوند، عنوان کرد: این حامیان ماهانه حداقل ۵۰ هزار تومان به فرزندان تحت حمایت خودپرداخت می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه در سنوات گذشته حامیان کمک‌های خود را صرفاً از طریق دو بانک عامل و با دارا بودن کد شناسه اختصاصی واریز می‌کردند، گفت: هم‌اکنون تمامی درگاه‌های پرداخت عضو شتاب برای اهدای کمک‌های نقدی به فرزندان معنوی فعال است و حامیان می‌توانند از طریق این درگاه‌ها به‌صورت کارت به کارت و یا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir کمک‌های خود را به فرزندان تحت حمایت اعطا کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با تأکید بر اینکه تمامی کمک‌های حامیان نیک‌اندیش مستقیم به دست ایتام و فرزندان محسنین می‌رسد، بیان کرد: در هفت‌ماهه امسال حامیان بیش از ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کرده‌اند.
انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه