آخرین اخبار

29. آبان 1398 - 15:41   |   کد مطلب: 29761
در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد:
مراسم تکریم و معارفه شهردار بهار
مراسم تکریم و معارفه شهردار بهار شبانگاه امروز در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد.

به گزارش بهارانه، عصر امروز جلسه تودیع و معارفه شهردار بهار در فرهنگسرای آیت الله بهاری با حضور مسئولین ، اعضای شورا و مردم شهرستان بهار برگزار شد.

در این جلسه رییس شورای شهر بهار ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد شورا و شهرداری پرداخت و گفت: شهرداری ارگانی است که بودجه اختصاصی از دولت ندارد و خود باید بودجه خودش را از محل درآمدها کسب کند و با توجه به شرایط اقتصادی کشور در چند سال گذشته مدیریت شهرداری کار بسیار سختی بوده است.

فیض اللهی با تشکر از عملکرد حسن رمضانی در مقام شهرداری بهار گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور و شهر نه تنها با کسری بودجه مواجه نشدیم بلکه به طور متوسط هر ساله با یک میلیارد افزایش بودجه شهرداری مواجه بودیم که نشان از عملکرد خوب شهردار رمضانی بوده است.

در ادامه فرماندار بهار با تقدیر از عملکرد رمضانی در سمت سه ساله شهرداری بهار به افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و گفت: با هر گونه افزایش قیمت له بهانه افزایش قیمت برخورد می کنیم.

امام جمعه شهر بهار، حجت الاسلام ارزنده با اشاره به آیه "ویل للمطففین" کم فروشی در خدمت را گناه بزرگی خواند که موجب بدبینی مردم به اسلام و جمهوری اسلامی خواهد شد.

حجت الاسلام ارزنده خدمت در شهرداری بهار را مسئولیت بزرگی دانست و از حسن رمضانی تقدیر کرد و برای محمدرضا یاری در سمت شهرداری بهار آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه حسن رمضانی به بیان برخی از عملکرد خود در شهرداری پرداخت و همچنین محمدرضا یاری توجه به زیرساخت ها با هدف توسعه گردشگری را از اهداف خود بیان کرد.

در انتهای مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات حسن رمضانی تقدیر شد./ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه