آخرین اخبار

2. آذر 1398 - 16:02   |   کد مطلب: 29794
همزمان با هفته بسیج نمایشگاه دستاوردهای این قشر با حضور معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استاندار همدان و جمعی از مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی در تالار قرآن گشایش یافت.

به گزارش بهارانه، معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان روز شنبه در حاشیه این آیین در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: ۵۰ غرفه با هدف معرفی خدمات بسیج در چهار دهه گذشته در تالار قرآن راه اندازی شده است.

سرهنگ دوم پاسدار وحید خادمی با بیان اینکه اقشار مختلف بسیج دستاوردهای خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند افزود: مهمترین رویکرد بسیج معرفی خدمات بسیج به شهروندان در ۴۰ سال گذشته است تا مردم در جریان این خدمات قرار گیرند.

وی ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی، رسانه، طلاب، علمی و پژوهشی، هنرمندان، بسیج دانشجویی، پایگاه های مقاومت، بسیج دانش آموزی، علمی، سازندگی و قراگاه محرومیت زدایی و دیگر اقشار در این نمایشگاه حضور دارند.

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: این نمایشگاه از دوم آذر گشایش یافته و تا هفتم این ماه ادامه دارد؛ همچنین در نوبت صبح و بعدازظهر پذیرای بازدیدکنندگان است.

سرهنگ خادمی افزود: تیپ ۳۲ انصالرحسین ادوات جدید خود شامل دوربین دید شب، سمیلاتور و دیگر تجهیزات جدید خود را به نمایش گذاشته و آموزش نحوه استفاده آرپیجی ۷ و سلاح برای دانش آموزان پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: برخی از غرفه ها نظیر بسیج جامعه پزشکی خدماتی نظیر تست فشار خون و قند خون را در این غرفه ارائه می دهند همچنین مشاوره پزشکی را برای شهروندان دارند.

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اضافه کرد: مرکز فرهنگی خانواده که کار مشاوره را بر عهده دارد آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای به مراجعه کنندگان است.

سرهنگ خادمی گفت: پنج دستگاه اداری شامل شرکت گاز، برق، نفت و بانک (ملی و تجارت) و شهرداری نیز در قالب میز خدمت در غرفه هایی حضور یافته و به مراجعه کنندگان خدمات بانکی و اداری ارائه می دهند.

 ۸۰۰ برنامه در قالب ۵۳ عنوان توسط مجموعه نواحی سپاه شهرستان ها در هفته بسیج در حال برگزاری است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه