آخرین اخبار

7. آذر 1398 - 12:12   |   کد مطلب: 29837
رئیس کمیته امداد شهرستان بهار
۱۸۶ مددجوی بهاری وام اشتغال دریافت کرده‌اند
سلطانی گفت: ۱۸۶ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بهار بالغ ‌بر پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال در نیمه نخست سال جاری دریافت کرده‌اند.

به گزارش بهارانه، «اردشیر سلطانی» در گفت و گو با خبرنگار شبستان در همدان در خصوص وام اشتغال مددجویان گفت: کمیته امداد علاوه بر مددجویانی که در شهرها زندگی می کنند به اشتغال مددجویان روستایی نیز توجه ویژه ای دارد بطوریکه وامهایی را برای اشتغال این افراد در نظر گرفته است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار افزود: در سال جاری 12 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار جهت پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به این نهاد اختصاص‌یافته است که تا نیمه اول سال جاری پنج میلیارد و 400 میلیون توماناز آن به مددجویان ارائه‌شده است.

 

سلطانی در ادامه با اشاره به این مطلب که پنج میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات در سال جاری به مددجویان دارای توانایی و جویای کار ارائه‌شده است، گفت: این مبلغ به 186 نفر پرداخت‌شده است.

 

وی بابیان اینکه از محل منابع داخلی امداد 66 مورد به مبلغ 780 میلیون تومان ارائه‌شده است، اظهار داشت: 64 مورد وام نیز از محل اشتغال روستایی با هزینه کرده دو میلیارد و 700 میلیون تومان مددجویان دریافت کرده‌اند.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار در پایان به ارائه 56 وام با مبلغ یک میلیارد و 920 میلیون تومان از محل تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی مددجویان از منابع بانکی خبر داد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه