آخرین اخبار

7. آذر 1398 - 12:18   |   کد مطلب: 29838
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از ورود موج ضعیف بارشی از اواخر امروز به آسمان استان و فعالیت آن تا روز جمعه خبر داد.

به گزارش بهارانه، سیدمحسن موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی‌شده و در اواخر وقت ابری گاهی اوقات همراه با وزش باد ملایم است.

وی تصریح کرد: از اواخر امروز تا روز جمعه با گذر موج ضعیف بارشی از جو استان در بعضی ساعات بارش ضعیف باران و در ارتفاعات و نقاط کوهستانی بارش برف را شاهد خواهیم بود.

موسوی با بیان اینکه درصد آلایندگی هوا در روز جاری به طور نسبی افزایش می‌یابد، تصریح کرد: آلودگی هوا برای امروز پایدار بوده و طی امروز هم مثل روزهای گذشته درصد آلاینده‌های هوا به طور نسبی بالا خواهد رفت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه دمای فعلی همدان ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر است، بیان کرد: طی روز جاری دمای هوای همدان در سردترین ساعات سه درجه سانتی‌گراد زیرصفر است.

وی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهرستان‌های نهاوند و اسدآباد با ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به عنوان گرم‌ترین نقطه گزارش شده و شهرستان بهار با ۴ درجه سانتی‌گراد زیرصفر به عنوان سردترین شهرستان اعلام شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه