آخرین اخبار

8. آذر 1398 - 21:16   |   کد مطلب: 29855
نماینده ولی‌فقیه استان در همدان با اشاره به اینکه برای برخی از شهروندان، یارانه و سبد حمایت معیشتی دولت واریز نشده است، گفت: نیاز به مدیریت توزیع و پرداخت یارانه ها از محل سوخت به مردم وجود دارد و در این میان جای. کسانی چون مدرس در مجلس خالی است.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری موج همدان، حجت الاسلام حبیب شعبانی موثقی، نماینده ولی‌فقیه استان همدان در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه همدان با اشاره به مدیریت توزیع یارانه های حاصل از سوخت،  ابراز کرد: سبد حمایت معیشتی دولت که قرار بود از محل یارانه سوخت به حساب مردم واریز شود، تاکنون به حساب عده ای واریز نشده که موجب گلایه مردم شده است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه دولت به وعده های داده شده عمل کند، بیان کرد: اگر یارانه ها تاکنون واریز نشده نیاز به مدیریت دارد و نباید برخی  مسئولان به مشکلات دامن بزنند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر توجه بیشتر به قشر ضعیف جامعه خاطرنشان کرد: یارانه ها و درآمد حاصل از سهمیه بندی بنزین باید مدیریت شده و اگر افزایش قیمت داده شد باید به سوی محرومیت زدایی به کار گرفته شود. 

وی تاکید کرد: در تصمیم های بزرگی که در کشور گرفته می شود، مسئولانی که تصمیم می گیرند باید مسئولیت آن را بپذیرند.

امام جمعه همدان با اشاره به انتخابات پیش رو اضافه کرد: در مجلس شورای اسلامی جای امثال شهید مدرس خالی است و نمایندگان مردم در خانه ملت باید صدای رسای مردم باشند.

حجت الاسلام شعبانی موثقی گفت: مردم توجه کنند اتفاقات محصول انتخابات ما است پس باید در انتخاب اصلح توجه شود.

با محکوم کردن حمله به کنسولگری ایران در نجف گفت: دشمن با این اقدام خود می‌خواهد آتش فتنه را در منطقه روشن نگه دارد. 

حجت الاسلام حبیب شعبانی موثقی  با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشورمان نیز افزود: در جریان حوادث اخیر برخی اغتشاشگران مسلح بودند که این امر می طلبد نیروی اطلاعات قوی عمل کند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی باید توجه بیشتری به امنیت کشور داشته باشند، ادامه داد: دشمن به دنبال از بین بردن امنیت کشور است و همگان باید آگاه باشند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه