آخرین اخبار

9. آذر 1398 - 11:13   |   کد مطلب: 29859
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان گفت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد همدان می‌شود.

به گزارش بهارانه، محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، از  جوی پایدار برای ۴۸ ساعت آینده در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز و فردا هوای استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود و هوای نسبتاً خوب و پایداری برای استان پیش‌بینی می‌شود.

وی در ادامه تأکید کرد: از روز دوشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد استان خواهد شد که بیشتر به‌صورت باران بوده اما در روز سه‌شنبه شاهد بارش برف ضعیفی در برخی نقاط استان هستیم.

باقری‌شکیب با اعلام اینکه این جو در استان پایدار نبوده، اظهار کرد: در روز چهارشنبه از شدت بارش‌ها کاسته شده و چهارشنبه در استان هوای مناسبی نمایان می‌شود.

وی همچنین بیان کرد: با توجه به هوای آرام در روز چهارشنبه، آخر هفته پربارشی در انتظار استان بوده و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه همدان برفی خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان طی ۲۴ ساعت گذشته نهاوند را با ۱۵ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و کبودراهنگ را با منفی ۲۴ درجه سانتی‌گراد سردترین نقاط استان معرفی کرد و گفت: تغییرات دما در همدان نیز بین منفی ۱۳ و ۹ درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه