آخرین اخبار

9. آذر 1398 - 13:46   |   کد مطلب: 29860
در پی منتفی شدن افزایش قیمت نان؛
نان همدان روزانه ۵ گرم آب می‌رود
رئیس اتحادیه نانوایان همدان از کاهش وزن نان توسط نانوایان خبر داد و گفت: به‌زودی نان در همدان تبدیل به بیسکوییت مادر می‌شود.

به گزارش بهارانه،  ابوذر گل‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به عدم افزایش قیمت نان در استان همدان خاطرنشان کرد: اینکه در همدان نان افزایش قیمتی نداشته باشد، اتفاق خوبی نیست ضمن اینکه عدم افزایش قیمت خیانت در حق مردم همدان است.

رئیس اتحادیه نانوایان همدان از به تعویق انداختن افزایش قیمت نان در استان همدان خبر داد و یادآور شد: افزایش قیمت نان در سراسر کشور محقق شده و فقط در همدان افزایشی نداشته‌ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: نانوایان استان در راستای ثبات قیمت نان مجبور هستند روزانه پنج گرم از وزن نان کم کنند و این ماجرا به نفع مردم نیست.

گل‌محمدی ادامه داد: نتیجه این روند نزولی وزن نان‌ها در همدان و مشاهده نان‌های کوچک در دستان مردم، تبدیل نان به بیسکوییت مادر در آینده خواهد بود.

وی با گلایه از مسئولان استان گفت: عدم همکاری مسئولان در واقعی شدن قیمت نان در استان و توجه به منافع نانوایان و قابل‌تأمل است.

پیش از این رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از احتمال افزایش قیمت نان در همدان خبر داد و گفت: قیمت پیشنهادی و کارهای اولیه در سازمان انجام شده که باید در کارگروه آرد و نان استان مطرح شود و در صورت تصویب افزایش خواهد یافت.

دقایقی پیش کارگروه آرد و نان استان تشکیل شده اما قیمت پیشنهادی مصوب نشده و افزایش قیمت نان به تعویق افتاده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه